فستیوال استیم گیم با تاخیر برگزار می‌شود

تخفیف‌های خوبی در راه است

فستیوال استیم گیم با تاخیر برگزار می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
فستیوال استیم گیم

مدتی پیش اعلام شد فستیوال استیم گیم در تاریخ ۲۰ خرداد (مصادف با ۹ ژوئن) برگزار می‌شود، اما طبق اطلاعات منتشر شده به‌نظر می‌رسد این تاریخ عقب افتاده و به زمان دیگری موکول شده است.

به‌تازگی شرکت Valve از به تاخیر افتادن فستیوال استیم گیم خبر می‌دهد. البته به صورت رسمی دلیل این اتفاق مشخص نیست، اما از آن‌جایی که بسیاری از استودیوها و شرکت‌های فعال در حوزه‌‎ی سرگرمی حمایت خود را از اعتراض مردم آمریکا نسبت به کشته شدن جورج فلوید اعلام کرده و حتی برخی برنامه‌های خود را به تاخیر انداخته‌اند، بعید نیست این تصمیم سرویس استیم هم به اتفاق رخ داده مرتبط باشد.

همان‌طور که می‌دانید، کشته شدن یک سیاه‌پوست توسط افسر پلیس آمریکایی بسیار خبرساز و موجب تظاهرات و خشم مردم آمریکا شده است. در همین راستا، عده‌ی زیادی از جمله سازندگان سری Call of Duty، تصمیم گرفتند نحوی اعتراض خود را نسبت به این موضوع نشان دهند و از انسانیت و برابری دفاع کنند. بعید نیست تاخیر زمان برگزاری فستیوال استیم گیم هم برای حمایت به اعتراضات و عصبانیت مردم آمریکا باشد.

در رویداد پرطرفدار استیم گیم تعدادی از بازی‌هایی که قرار است در سرویس استیم منتشر شود، نمایش داده و به کاربران این فروشگاه محبوب معرفی می‌شوند. همچنین، انتظار می‌رود تخفیف‌های قابل توجهی برای بازی‌های این سرویس در نظر گرفته شود.

طبق اطلاعات ارائه شده، رویداد استیم گیم در تاریخ ۲۷ خرداد امسال (مصادف با ۱۶ ژوئن) برگزار می‌شود و کاربران این سرویس منتظر اخبار خوشی به واسطه‌ی این رویداد هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا