سیزن جدید Call of Duty موبایل، Warzone و Modern Warfare با تاخیر همراه است

همه از کشته شدن سیاه‌پوست آمریکایی عصبانی هستند

سیزن جدید Call of Duty موبایل، Warzone و Modern Warfare با تاخیر همراه است مهسا سپاهی ۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
سیزن جدید Modern Warfare

به‌تازگی توییتی در حساب توییتر Call of Duty منتشر شده که از تاخیر در به‌روزرسانی و انتشار سیزن جدید Call of Duty موبایل، Warzone و Modern Warfare خبر می‌دهد.

قبل‌تر شرکت اکتیویژن اعلام کرد که به‌زودی سیزن و آپدیت‌ جدیدی برای Call of Duty موبایل، Warzone و Modern Warfare منتشر می‌شود اما به‌‌نظر می‌رسد این به‌روزرسانی‌ها با تاخیر همراه هستند. علت اصلی این اتفاق هم کشته شدن جورج فلوید و اتفاقات پیرامون مرگ اوست.

همان‌طور که می‌دانید، کشته شدن یک سیاه‌پوست توسط افسر پلیس آمریکایی بسیار خبرساز و موجب تظاهرات و خشم مردم آمریکا شد. در همین راستا، عده‌ی زیادی از جمله سازندگان سری Call of Duty، تصمیم گرفتند به نحوی اعتراض خود را نسبت به این موضوع نشان دهند و از انسانیت و برابری دفاع کنند. در صفحه‌ی رسمی توییتر کال آف دیوتی پستی منتشر شده که از لغو به‌روزرسانی سیزن جدید بازی‌های Call of Duty موبایل، Warzone و Modern Warfare خبر می‌دهد.

زمانی همه‌ی ما در تلاش برای رونمایی از سیزن جدید Warzone ،Modern Warfare و Call of Duty: Mobile بودیم، اما حالا وقتش نیست. ما به‌روزرسانی Warzone ،Modern Warfare و سیزن ۷ Call of Duty: Mobile را برای چند روز عقب میاندازیم. درحال حاضر، فقط آن‌هایی که از برابری، عدالت و تغییر سخن می‌گویند باید دیده و شنیده شوند؛ ما در کنار شما ایستاده‌ایم.

توسعه‌دهندگان برای حمایت از اعتراض‌کنندگان قصد دارند این به‌روزرسانی بزرگ را عقب بیاندازند. البته این اولین باری نیست که استودیوهای مهم از جنبش‌های مردمی حمایت می‌کنند. از طرفی دیگر، هنوز مشخص نیست در چه تاریخی به‌روزرسانی و سیزن جدید این سه عنوان پرطرفدار ندای وظیفه به انتشار می‌رسد. در حال حاضر عده‌ی زیادی در دنیا و مخصوصا در کشور آمریکا از کشته شدن جورج فلوید عصبانی هستند و به همراهی نیاز دارند.

اگر جزو میلیون‌ها کاربر Call of Duty موبایل هستید و نسبت به تجربه‎‌ی این بازی با کنترلر علاقه دارید، می‌توانید از این راهنما استفاده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا