به روزرسانی ۳.۳ استیم دک به شما هشدار می‌دهد!

نگاهی به پیشرفت ولو و کنسول تحسین برانگیز استیم دک

به روزرسانی ۳.۳ استیم دک

به روزرسانی ۳.۳ استیم دک (Steam Deck) یکی از بهترین و کاربردی‌ترین ویژگی‌ها را به این کنسول افزود. پیگیری شرکت ولو و پشتیبانی همیشه خارق العاده آن‌ها سبب دلبری بیش از حد کنسول استیم دک شده است.

به روزرسانی جدید سیستم عامل کنسول دستی استیم دک که با نام SteamOS شناخته می‌شود به تازگی منتشر شده و خوشبختانه در این به روزرسانی ویژگی‌ها و بهبودهای بسیاری را شاهد بودیم که البته انتظارش را از سوی شرکت ولو (Valve) داشتیم. این به روزرسانی که کد ۳.۳ را یدک می‌کشد ویژگی مهمی را به این کنسول دوست داشتنی افزوده و این ویژگی کاربران را از بیش از حد گرم شدن یا بیش از حد سرد شدن کنسول مطلع می‌سازد که می‌تواند به شدت کاربردی باشد.

شرکت ولو به طور کامل مشکلات این کنسول تازه کار را پذیرفته و آن‌ها اعلام کردند که از مشکلات این کنسول در زمان گرما یا سرمای زیاد مطلع هستند و باید گفت ما آن‌ها را به دلیل پذیرش مشکل کنسول خود و تلاش برای رفع آن‌ها تحسین می‌کنیم. شرکت والو چندی پیش اعلام کرد که رایانه شخصی دستی آن‌ها در دماهای بین ۰ و ۳۵ درجه سلسیوس بهترین عملکرد خود را داشته و دماهای کمتر از ۰ و بیش از ۳۵ درجه سلسیوس می‌توانند سبب افت عملکرد این کنسول دوست داشتنی شوند.

به روزرسانی‌های پیشین منتشر شده برای استیم دک ویژگی‌هایی جدید و با کیفیت‌تر از پیش را در کنار بهبود عمر باطری، صفحه قفل جدید و بسیاری بهبودهای دیگر به این کنسول آوردند و در دسترس کاربران قرار دادند. ناگفته نماند که کنسول استیم دک گرچه نام چندانی این روزها از آن نمی‌شنویم، بسیار محبوب بوده و میزان فروش آن را می‌توان یک پیروزی برای والو و تیم استیم قلمداد کرد و این در حالی است که کمبود جهانی چیپ، به فروش این کنسول ضربه‌های شدیدی وارد کرده است.

خوشبختانه شرکت ولو اخیرا اعلام کرده که سرعت تولید و تعداد واحدهای کنسول استیم دک افزایش یافته و باید شاهد انتشار اخبار بیشتر درباره این کنسول باشیم. از سوی دیگر، ولو طی ماه ژوئن، یعنی در حدود دو ماه پیش اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند تولید این کنسول را حداقل دو برابر کنند.

همانطور که بارها و بارها شنیده‌اید، کمبود کنسول استیم دک و به طور کلی چیپ، به دلیل شیوع ویروس کووید-۱۹ طی سال‌های اخیر و تعطیلی کارخانه‌های کشورهای متفاوت بوده که با کاهش این ویروس منحوس در حال بازگشت به شرایط عادی هستند. ناگفته نماند که بازگشت کارخانه‌ها به حالت عادی به خصوص در کشور چین نه تنها به معنای تولید بیشتر استیم دک، بلکه به معنای تولید بیشتر کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و همچنین قطعات رایانه‌ها است. نظر شما درباره به روزرسانی ۳.۳ استیم دک چیست؟ شما انتظار دارید چه ویژگی‌هایی برای این کنسول در دسترس قرار گیرند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا