#مهسا_امینی

خالق سریال Stargirl، شبکه‌ی The CW را شریکی شگفت‌انگیز می‌داند

جف جانز: تیم تبلیغاتی با علاقه و اشتیاق کار می‌کند

خالق سریال Stargirl

جف جانز نویسنده‌ی کمیک بوک و خالق سریال Stargirl در مصاحبه‌ی اخیر خود شبکه‌ی The CW را شریکی «شگفت‌انگیز» توصیف کرد.

بخش تلویزیون وارنر و شرکت دی‌سی اینترتینمنت طی چند وقت اخیر سه سریال ابرقهرمانی Doom Patrol ،Titans و Stargirl را برای دی‌سی‌ یونیورس ساخته‌اند. نخستین اقتباس تلویزیونی استارگرل از چندین جهت با دو سریال دیگر تفاوت دارد که مهم‌ترینشان احتمالا نحوه‌ی پخش باشد. سریال‌های Titans و Doom Patrol تنها از طریق سرویس استریم دی‌سی یونیورس پخش می‌شوند اما Stargirl از طریق شبکه‌ی The CW هم قابل تماشا است. به‌طور دقیق‌تر، قسمت جدید در ابتدا از طریق سرویس استریم منتشر شده و سپس با یک روز فاصله روی آنتن The CW می‌رود.

جف جانز (Geoff Johns) خالق سریال Stargirl چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داد. در بخشی از گفتگو بحث به سمت پوستر جدیدی کشیده شد که تیم تبلیغاتی The CW برای این اقتباس تلویزیونی به اشتراک گذاشت. در این تصویر، شخصیت کورتنی ویتمور را می‌بینیم که لباس ابرقهرمانی‌اش را بر تن کرده و کنار زره پت دوگان ایستاده است. در کنار این دو هم یک طویله وجود دارد که روی آن پرچم ایالات متحده‌ی آمریکا نقاشی شده است. این پوستر از دیدگاه جانز بسیار تاثیرگذار بوده و نشان می‌دهد تیم تبلیغاتی شبکه به درک درستی از ماهیت سریال رسیده است. در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌های او را مطالعه کنید:

برک بسینجر (Brec Bassinger) آن را برای من فرستاد و گفت پوستر مورد علاقه‌اش هست. من هم در پاسخ جمله‌ی مشابهی را گفتم. احتمالا به‌خاطر این است که ماهیت سریال را به بهترین نحوه ممکن به تصویر می‌کشد. هیچ وقت فکر نمی‌کردیم چنین تصویر تبلیغاتی را شاهد باشم.

تیم تبلیغاتی شبکه‌ی The CW می‌داند این سریال درباره‌ی چیست و تُن آن را به خوبی درک کرده و برای آن ارزش قائل است. وقتی با چنین پوستری مواجه شدم، به خودم گفتم آن‌ها شریکی شگفت‌انگیز هستند. آن‌ها با علاقه و اشتیاق روی آیتم‌های تبلیغاتی این سریال کار می‌کنند و همین هم باعث شد تا با دیدن آن به فکر فرو بروم. این همان پوستری است که دوست دارم روی دیوار قرار بدهم.

داستان Stargirl درباره‌ی یک دختر دبیرستانی است که مادرش چندی پیش با مرد دیگری ازدواج کرده و مجبور می‌شود به یک مکان جدید در بلو ولی نقل مکان کند. شرایط چندان برای کورتنی ویتمور مساعد نیست تا اینکه با عصایی جادویی مواجه می‌شود که در گذشته به یک ابرقهرمان تعلق داشته است. او همچنین پی می‌برد ناپدری‌اش عضو یک گروه ابرقهرمانی بود که تمامی اعضای اصلی آن طی حادثه‌ای کشته شدند. حال همه چیز بر دوش کورتنی قرار دارد تا الهام‌بخش نسل جدیدی از ابرقهرمانان باشد و در کنار آن‌ها به مبارزه با بی‌عدالتی بپردازد. جف جانز شخصیت استارگرل را بر اساس خواهر خود ساخته است که طی سانحه‌ی هوایی در سال ۱۹۹۶ میلادی فوت کرد.

پخش فصل اول Stargirl از حدودا دو هفته‌ی قبل آغاز شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا