تریلر جدید سریال Stargirl ریشه‌های این ابرقهرمان را نشان می‌دهد

ابرقهرمان دیگری از دنیای DC صاحب سریال اختصاصی خود می‌شود

شرکت DC Entertainment و شبکه‌ی CW تریلر جدیدی از سریال Stargirl منتشر کردند. سریالی که به ماجراهای ابرقهرمانی به همین نام می‌پردازد.

سریال Stargirl ماجراهای دختری دبیرستانی به نام Courtney Whitmore را به تصویر می‌کشد که همراه با مادر و پدرخوانده‌ی خود زندگی می‌کند. کورتنی روزی در زیرزمین خانه یک عصای ماورایی و قدرتمند پیدا می‌کند و متوجه می‌شود که پدرخوانده‌اش، در گذشته دستیار یک ابرقهرمان بوده است. حال او تصمیم می‌گیرد تا با کمک این عصا به یک ابرقهرمان تبدیل شود. تریلر جدیدی که از سریال Stargirl منتشر شده است، ما را با جزئیات اولیه‌ی داستان آشنا می‌کند.

«جف جانز» یکی از نویسنده‌های مطرح کمیک‌های DC در سال‌های اخیر و مدیر اجرایی سابق این شرکت، این شخصیت را در سال ۱۹۹۹ میلادی با الهام از خواهر خود که در یک حادثه‌ی انفجار هواپیما در سال ۱۹۹۶ کشته شد، خلق کرده است. خود جانز رهبری ساخت سریال را هم بر عهده دارد. شخصیت Stargirl پیش از این، در سریال Crisis on Infinite Earths به مخاطبان معرفی شده بود. این سریال علاوه بر انتشار در شبکه‌ی CW به طور همزمان در سرویس استریم DC هم پخش خواهد شد. این سریال سیزده قسمت خواهد داشت و در سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ میلادی پخش خود را آغاز خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا