ابزار کامل مادسازی بازی Starfield سال آینده عرضه می‌شود

آزادی عمل مادسازها

ابزار کامل مادسازی بازی Starfield سال آینده عرضه می‌شود حمید توحیدلو ۰ ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
ابزار کامل ماد بازی Starfield

بر اساس اعلام شرکت بتزدا، ابزار کامل مادسازی بازی Starfield قرار است سال آینده میلادی عرضه شود.

شماری از بازی‌های شرکت بتزدا به مادهای مختلف خود معروف هستند که به لطف آن‌ها، طراحان ماد محتوای گوناگون با ایده‌های جالب به بازی اضافه می‌کنند. در همین راستا، استارفیلد نیز از این قاعده مستثنی نیست و طبق اعلام تیم سازنده، بهشتی برای طراح و سازندگان مادها است.

در این میان، بسیاری از هوادارها بی‌صبرانه منتظر عرضه ابزارهای مختلف مادسازی برای بازی Starfield هستند تا ایده‌های خود را به مرحله عمل برسانند. تا به امروز جزئیاتی از زمان عرضه ابزارهای سازنده ماد بازی در دسترس نبود که ساعاتی قبل آقای تاد هاوارد، کارگردان بازی، از انتشار آن‌ها در سال ۲۰۲۴ میلادی خبر داد.

تاد هاوارد در این زمینه توضیح می‌دهد:

زمانی که بازی از ماد به طور کامل پشتیبانی کند، شما مشابه عناوین قبلی، تقریبا می‌توانید هر کاری که در بازی دوست دارید، انجام دهید. مادها سال آینده میلادی در دسترس قرار می‌گیرند. ما این کار را به طور گسترده انجام می‌دهیم؛ چرا که ما نیز به ساخت ماد علاقه‌مند هستیم.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که آقای پیت هاینز، رئیس بخش انتشارات بتزدا، در پیامی گفته بود که سازندگان مادها در بازی استارفیلد می‌توانند یک سیاره را به طور کامل طراحی کنند. ظاهرا آزادی عمل مادسازها در این بازی بیشتر از عناوین قبلی بتزدا بوده و ابزارهای ماد انعطاف‌پذیری بیشتری خواهند داشت.

گفتنی است بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که در صورت عضویت در گیم پس، به طور رایگان می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا