1%
  • 0/10

تعداد بازیکنان استارفیلد به بیش از ۱۰ میلیون نفر رسید

تداوم گسترش جامعه بازی

تعداد بازیکنان استارفیلد به بیش از ۱۰ میلیون نفر رسید ۰ ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
تعداد بازیکنان استارفیلد

با استناد بر بیانیه اخیر شرکت بتزدا، تعداد بازیکنان استارفیلد از مرز ده میلیون نفر درسرتاسر جهان عبور کرده است.

بلندپروازانه‌ترین ساخته شرکت بتزدا یعنی استارفیلد هفته‌های گذشته روانه بازار شد؛ اثری علمی تخیلی با مقیاس بی‌نظیر که شما را به فضای بی‌کران برده تا در هزار سیاره مختلف به کاوش بپردازید. این بازی در زمان عرضه تحسین منتقدها را برانگیخت و لقب یکی از موفق‌ترین عناوین انحصاری ایکس باکس را به خود اختصاص داد.

در همین راستا، استارفیلد پیش از عرضه عمومی و در حالت دسترسی زودهنگام ۲ میلیون بازیکن داشت که در روز نخست انتشار عمومی بازی، این رقم به بیش از ۶ میلیون نفر رسید. حال در تازه‌ترین خبرها، گویا استارفیلد بالغ بر ۱۰ میلیون پلیر در سراسر جهان دارد که بدون شک رقم قابل توجهی است.

به بیان دقیق‌تر، ساعاتی قبل شرکت بتزدا در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) در پیامی خاطرنشان کرد که تعداد بازیکنان استارفیلد به بیش از ۱۰ میلیون نفر رسیده است. لازم به ذکر است که این آمار و ارقام مختص یک پلتفرم خاص نیست و شامل بازیکن‌های کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم رایانه شخصی می‌شود.

با توجه به انتشار بازی در سرویس گیم پس، دستیابی به جامعه ده میلیون نفری برای این بازی عظیم چندان هم دور از انتظار نبود. بهتر است بدانید که استارفیلد از نظر تجاری به عنوان پنجمین بازی بزرگ سال ۲۰۲۳ میلادی در اروپا به شمار می‌رود.

گفتنی است بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که در صورت عضویت در گیم پس، به طور رایگان می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments