بازی استارفیلد جان گیمر و خانواده‌اش را نجات داد!

استارفیلد از راه نرسیده معجزه به پا کرد

بازی استارفیلد جان گیمر و خانواده‌اش را نجات داد! نیما خدارحمی ۰ ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی استارفیلد

با گذشت تنها چند روز از انتشار اولیه بازی استارفیلد، طرفداران دلایل بسیاری برای عشق ورزیدن به این بازی یافته‌اند، اما هرگز فکر نمی‌کردیم شخصی این بازی را به دلیل نجات دادن جان خود و خانواده‌اش دوست داشته باشد!

بازی Starfield، انحصاری جدید ایکس باکس توانسته با عملکرد فوق العاده خود، طرفداران بسیاری را دور خود گرد آورده و افراد بسیاری حتی پیش از عرضه جهانی، عاشق این بازی شده‌اند. در این میان کاربری وجود داشته که نه تنها عاشق این بازی بوده، بلکه استارفیلد را ناجی خود و خانواده‌اش می‌داند. روز گذشته کاربری با نام tidyckilla در شبکه ردیت، از بازی استارفیلد برای حفظ جان خود و خانواده‌اش تشکر کرد!

این کاربر در شبکه ردیت اعلام کرد که او و خانواده‌اش مدت‌ها پیش و پس از شنیدن و خواندن اخبار بازی استارفیلد، تصمیم به پیش خرید نسخه پرمیوم بازی استارفیلد داشتند تا بتوانند آن را چند روز پیش از عرضه جهانی تجربه کنند. روز موعد فرا رسید و این کاربر به همراه اعضای خانواده خود تصمیم گرفتند ساعت‌های طولانی به تجربه این بازی بپردازند که این تصمیم منجر به بیدار ماندن آن‌ها تا ساعت‌ها پس از نیمه شب شد.

به گفته tidyckilla، در ساعت ۲ نیمه شب انفجاری در خانه او رخ داده که در صورت خواب بودن او، می‌توانست سبب مرگ او و اعضای خانواده‌اش شود. اما بیدار ماندن و تجربه بازی استارفیلد به او این اجازه را داده تا به سرعت وارد عمل شده و همسر و حیوان خانگی خود را از محل انفجار دور کرده و به محلی امن ببرد.

به گفته این شخص، هیچ یک از سیستم‌های اعلام خطر در خانه او به درستی عمل نکرده و او با تماشای شعله‌های آتش در خانه خود متوجه این خطر بزرگ شده که به باور او در صورت خواب بودن هرگز متوجه انفجار و همچنین شعله‌هایی که خانه را فرا می‌گرفتند، نمی‌شد.

او در پایان گفته‌های خود اعلام کرد که سیستم گیمینگ او از انفجار و شعله‌های آتش جان سالم به در برده و همچنین از تاد هاوارد (Todd Howard) و تیم بتزدا برای توسعه و انتشار این بازی تشکر کرد. بازی Starfield در تاریخ ۶ سپتامبر سال ۲۰۲۳، برابر با ۱۵ شهریور ماه سال جاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و سری اس و همچنین رایانه شخصی به انتشار می‌رسد. لازم به ذکر است که دارندگان نسخه پرمیوم این بازی از همین حالا می‌توانند به تجربه این بازی بپردازند. آیا شما موفق به تجربه بازی استارفیلد شده‌اید؟ در انتظار نظرات شما درباره این بازی هستیم.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا