رکورد اتمام بازی Starfield به زیر ۳ ساعت رسید

اسپیدرانرها دست به کار شدند

رکورد اتمام بازی Starfield به زیر ۳ ساعت رسید حمید توحیدلو ۰ ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
اتمام بازی Starfield

یکی از اسپیدرانرها به تازگی موفق شده تا بازی Starfield را در کمتر از سه ساعت به اتمام برساند.

استارفیلد یک بازی عظیم علمی تخیلی و فضایی است که به لطف گیم پلی جذاب و مقیاس باورنکردنی خود، شما را برای مدت‌ها به خود سرگرم می‌کند. نسخه عمومی این بازی قرار است یک روز دیگر از راه برسد که البته خریداران نسخه پریمیوم به واسطه دسترسی زودهنگام، از چند روز پیش قادر به تجربه بازی هستند.

در همین راستا که تعداد زیادی از گیمرها هنوز در مراحل ابتدایی بازی به سر می‌برند، یکی از اسپیدرانرها با نام Micrologist با استفاده از یک سری روش‌های سریع، توانسته بخش داستانی این عنوان را ظرف ۲ ساعت و ۵۱ دقیقه و ۴۲ ثانیه به پایان برساند. این در حالی است که استارفیلد یک اثر نقش آفرینی عظیمی است که گیم پلی آن حدود ۱۰۰ ساعت اعلام شده است.

به طور معمول، اسپیدرانرها با استفاده از ترفندهایی از جمله اکسپلویت، بدون مبارزه از برخی مراحل عبور کند. در واقع، تمامی دیالوگ‌ها و صحنه‌های سینماتیک نیز در چنین روش تجربه‌ بازی رد شده و هدف اصلی این است که بازیکن در سریع‌ترین زمان ممکن به نقطه پایان بازی برسد.

دقت داشته باشید که مایکرولوژیست تنها اسپیدرانری نیست که به سراغ بازی استارفیلد رفته، بلکه در حال حاضر شماری از بازیکنان نیز در حال ثبت رکوردهای مخصوص به خود هستند. بر این اساس، انتظار می‌رود رکورد این بازیکن در آینده نزدیک شکسته خواهد شد؛ به خصوص که نسخه عمومی بازی طی روزهای آینده منتشر می‌شود.

نسخه دسترسی زودهنگام استارفیلد در حال حاضر به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی در روز ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) به طور عمومی روانه بازار خواهد شد. دقت داشته باشید که بازی از تاریخ مزبور به سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس نیز اضافه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا