تعداد بازیکنان Starfield به بیش از دو میلیون نفر رسید

پیش از عرضه عمومی

تعداد بازیکنان Starfield به بیش از دو میلیون نفر رسید حمید توحیدلو ۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
تعداد بازیکنان Starfield

شواهد امر گویای این موضوع است که تعداد بازیکنان Starfield پیش از عرضه عمومی از مرز دو میلیون نفر عبور کرده است.

بدون تردید، استارفیلد یکی از موفق‌ترین آثار بتزدا برشمرده می‌شود که به لطف مقیاس باورنکردنی و گیم پلی جذاب خود از همان ابتدا تحسین منتقدها را برانگیخت. نسخه عمومی این بازی از ساعاتی قبل در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفته و این در حالی است که خریدارهای نسخه پریمیوم از پنج روز قبل به تجربه بازی پرداخته‌اند.

در همین راستا، بر اساس گزارش اخیر وبسایت پلی ترکر، به نظر می‌رسد تعداد بازیکنان Starfield پیش از عرضه عمومی، بالغ بر دو میلیون نفر بوده است. به گفته این منبع، ظاهرا حدود یک میلیون نفر از این افراد از طریق استیم به تجربه بازی می‌پردازند و یک میلیون نفر دیگر نیز از طریق ایکس باکس از تجربه بازی لذت می‌برند.

دستیابی به چنین جامعه عظیمی در حال رقم خورده که نه تنها بازی به طور عمومی عرضه نشده بود، بلکه بسیاری از گیمرها منتظر عرضه بازی در سرویس اشتراکی گیم پس بودند تا بدون صرف هزینه‌ای، ساخته جدید بتزدا را امتحان و ماجراجویی خود در فضای بی کران را آغاز کنند.

بهتر است بدانید در روز نخست عرضه نسخه دسترسی زودهنگام استارفیلد، این عنوان در اوج خود به ۲۳۴ هزار و ۵۰۲ نفر بازیکن همزمان در شبکه استیم دست یافت که رکورد قابل توجهی محسوب می‌شود. علاوه بر این، آپگرید به نسخه پریمیوم Starfield نیز در رده هفتم پرفروش‌ترین بازی‌های این هفته در انگلستان حضور داشت.

گفتنی است بازی استارفیلد در حال حاضر هم برای خریدارهای نسخه استاندارد و هم برای خریدارهای نسخه پریمیوم در کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که بازی به سرویس گیم پس نیز اضافه شده و مشترکین به طور رایگان قادر به تجربه بازی هستند.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا