تعداد بازیکنان همزمان Starfield در استیم رکورد زد

قبل از انتشار عمومی

تعداد بازیکنان همزمان Starfield در استیم رکورد زد حمید توحیدلو ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
تعداد بازیکنان همزمان Starfield

طبق گزارش اخیر پایگاه داده‌های استیم، تعداد بازیکنان همزمان Starfield از مرز ۲۳۴ هزار نفر عبور کرده است.

در حالی که هنوز چند روزی به انتشار عمومی بازی تحسین‌شده استارفیلد زمان باقی مانده، اما به نظر می‌رسد صدها هزار بازیکن‌ به لطف خرید نسخه پریمیوم در همان ساعت‌های اولیه عرضه نسخه دسترسی زودهنگام به تجربه بازی پرداخته‌اند؛ به طوری که تعداد گیمرهای همزمان این عنوان در استیم رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی دیتابیس استیم، ظاهرا تعداد بازیکنان همزمان بازی Starfield طی روز نخست عرضه در اوج خود به ۲۳۴ هزار و ۵۰۲ نفر در سراسر جهان رسیده است. این رقم مختص گیمرهایی است که از طریق استیم بازی را تجربه کرده‌اند و شامل کاربرهای کنسول‌های ایکس باکس نمی‌شود.

گفتنی است که استارفیلد هنوز نتوانسته از نظر تعداد بازیکنان همزمان به رکورد دو بازی قبلی بتزدا یعنی Fallout 4 و Skyrim دست یافت. تعداد گیمرهای همزمان این دو بازی در روز نخست عرضه به ترتیب برابر با ۴۷۲ و ۲۸۷ هزار نفر بوده است. با این حال، باید توجه داشت که نسخه عمومی استارفیلد فعلا راهی بازار نشده و این آمار و ارقام مختص نسخه دسترسی زودهنگام بازی است.

نسخه دسترسی زودهنگام استارفیلد در حال حاضر به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد و برای دریافت آن، کافی است نسخه پریمیوم بازی را همین حالا از طریق فروشگاه‌های رسمی خریداری کنید.

فارغ از این نسخه، بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور ماه) به صورت عمومی روانه بازار خواهد شد. دقت داشته باشید که بازی از تاریخ مزبور به سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس نیز اضافه می‌شود و کاربرها به طور رایگان قادر به تجربه آن خواهند بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا