استارفیلد به هفتمین بازی پرفروش سال ۲۰۲۳ در آمریکا تبدیل شد

ادامه صدرنشینی هاگوارتز لگسی

بازی پرفروش سال ۲۰۲۳

طبق گزارش سیرکانا، استارفیلد در آمریکا از نظر تجاری رکورد جدیدی به ثبت رسانده و به هفتمین بازی پرفروش سال ۲۰۲۳ تبدیل شده است.

بر اساس گزارش اخیر گروه سیرکانا، جدیدترین بازی شرکت بتزدا به نام Starfield که در زمان عرضه حسابی سر و صدا به پا کرده بود، در اولین ماه از انتشار خود علی‌رغم وجود رقبای سرسخت از جمله مورتال کامبت ۱ و بازی ورزشی EA Sports FC 24، توانسته جایگاه نخست جدول پرفروش ترین بازی‌های ماه سپتامبر را به خود اختصاص دهد.

علاوه بر این، استارفیلد به هفتمین بازی پرفروش سال ۲۰۲۳ میلادی در ایالات متحده آمریکا تبدیل شده و موفقیت بزرگ دیگری را برای بتزدا رقم زده است. با توجه به تداوم روند رو به رشد بازی، انتظار می‌رود این عنوان طی سه ماه آینده به رده‌های بالاتر صعود کند.

در ادامه می‌توانید فهرست اسامی ۱۰ بازی پرفروش سال ۲۰۲۳ میلادی را مشاهده کنید:

  1. Hogwarts Legacy
  2. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
  3. Madden NFL 24
  4. Diablo IV
  5. Call of Duty: Modern Warfare 2
  6. Star Wars: Jedi: Survivor
  7. Starfield
  8. Mortal Kombat 1
  9. Resident Evil 4 Remake
  10. MLB: The Show 23

در حالی که شاید قرارگیری استارفیلد در رده هفتم چندان هم اتفاق خاص و مهمی نباشد، اما باید در نظر داشته باشید که این بازی از همان روز نخست انتشار به طور رایگان در سرویس اشتراکی گیم پس حضور دارد و کاربران این سرویس برای تجربه بازی نیازی به خرید بازی ندارند. با این وجود، بازی رده هفتم جدول را به خود اختصاص داده است.

ناگفته نماند که داده‌های اخیر گروه آماری GSD نشان می‌دهد فروش بازی Starfield در اروپا نیز قابل توجه بوده و این اثر توانسته رکورد پنجمین عرضه بزرگ یک آی پی جدید در سال ۲۰۲۳ میلادی را از آن خود کند. ذکر این نکته مهم است که تعداد بازیکن‌های استارفیلد در اواخر شهریور ماه برابر با ۱۰ میلیون نفر اعلام شده بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا