1%
  • 0/10

تعداد بازیکنان Starfield به بیش از ۱۲ میلیون نفر رسید

رشد یک میلیون نفری ظرف یک ماه

تعداد بازیکنان Starfield به بیش از ۱۲ میلیون نفر رسید ۰ ۱۲ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازیکنان بازی Starfield

با استناد بر بیانیه اخیر شرکت مایکروسافت، تعداد بازیکنان بازی Starfield از مرز ۱۲ میلیون نفر درسرتاسر جهان عبور کرده است.

حدود سه ماه از انتشار بازی پرحاشیه استارفیلد می‌گذرد؛ اثری علمی تخیلی با مقیاس بی‌نظیر که اگرچه در ابتدا به یکی موفق‌ترین آثار ایکس باکس تبدیل شد، اما بعدها با حواشی زیادی روبه‌رو شد و برخلاف تصورها، بازخوردهای ضد و نقیض فراوانی را دریافت کرده است.

فارغ از این‌ها، ساعاتی پیش شرکت مایکروسافت گزارش جدیدی از تعداد بازیکنان بازی Starfield به اشتراک گذاشت. بر اساس بیانیه این کمپانی، تا به امروز بالغ بر دوازده میلیون گیمر در اقصی نقاط جهان به تجربه استارفیلد پرداخته‌اند که این آمار در مقایسه با گزارش ماه قبلی، یک میلیون نفر رشد داشته است.

گفتنی است که آمار و ارقام منتشر شده از سوی ردموندی‌ها مختص یک پلتفرم خاص نیست و شامل بازیکن‌های ایکس باکس و رایانه شخصی می‌شود. در ادامه این گزارش، مایکروسافت خاطرنشان کرده استارفیلد کماکان در میان ده بازی برتر انحصاری ایکس باکس قرار دارد.

با توجه به انتشار بازی در سرویس ایکس باکس گیم پس، دستیابی به جامعه ۱۲ میلیون نفری برای بازی و رشد یک میلیون نفر آن در طول یک ماه چندان هم دور از انتظار نبود. بهتر است بدانید که طبق گفته‌‎های اخیر تاد هاوارد، کارگردان بازی، جدا از توسعه بازی الدر اسکرولز ۶، در حال حاضر چیزی در حدود ۲۵۰ نفر از اعضای استودیو بتزدا به طور جدی مشغول توسعه بازی هستند.

بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که در صورت عضویت در سرویس اشتراکی گیم پس، به طور رایگان می‌توانید این بازی را روی پلتفرم‌های مزبور تجربه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments