استارفیلد به پرفروش‌ترین بازی استیم تبدیل شد

همراه با سایبرپانک ۲۰۷۷

استارفیلد در استیم

بازی مورد انتظار استارفیلد به لطف نمایش جذاب در مراسم ایکس باکس، به پرفروش‌ترین اثر فروشگاه استیم تبدیل شده است. 

چند روزی از نمایش هیجان‌انگیز دو بازی استارفیلد و فانتوم لیبرتی در جریان مراسم ایکس باکس گیمز شوکیس می‌گذرد؛ آثاری که به لطف گیم‌پلی مهیج خود، حسابی توجه بازیکن‌ها را به خود جلب کردند و شماری از هوادارها برای تجربه آن‌ها روزشماری می‌کنند.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که بسیاری از بازیکن‌ها از همین حالا این دو بازی را پیش خرید کردند. بر اساس گزارش شبکه استیم، در حال حاضر بازی استارفیلد به پرفروش‌ترین بازی فروشگاه استیم تبدیل شده و جایگاه سوم این جدول نیز به بازی Cyberpunk 2077 تعلق دارد. از طرفی، بسته الحاقی Phantom Liberty بازی سایبرپانک نیز در رده پنجم جدول به چشم می‌خورد.

بهتر است بدانید مکان دوم این رده‌بندی به بازی ریسینگ F1 23 تعلق دارد که تنها دو روز به انتشار آن باقی مانده است. همچنین، بازی جدید Payday 3 که در جریان مراسم ایکس باکس به نمایش گذاشته شد، رده چهارم جدول را به خود اختصاص داده است. 

بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. البته، در صورت پیش خرید نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به تجربه بازی بپردازید. دقت داشته باشید که این اثر از همان روز نخست عرضه به سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس راه خواهد یافت.

علاوه بر این، بسته الحاقی فانتوم لیبرتی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز در روز ۲۶ سپتامبر سال جاری (۴ مهر ماه) در قالب محتوای پولی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا