تاریخ عرضه بازی Starfield زودتر از آنچه که فکرش را می‌کردید خواهد بود!

شاید سال ۲۰۲۱

تاریخ عرضه بازی Starfield زودتر از آنچه که فکرش را می‌کردید خواهد بود! امیرحسین ناصری ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
تاریخ عرضه بازی Starfield

اگر شما هم به این موضوع فکر می‌کنید که تاریخ عرضه بازی Starfield پس از این همه بالا بردن انتظارات از آن کی خواهد بود، بد نیست بدانید که اواخر سال ۲۰۲۱ به عنوان زمان احتمالی برای انتشار آن در نظر گرفته شده است.

پس از خریداری شرکت ZeniMax Media توسط مایکروسافت، آینده‌ی عناوین مختلف استودیوهای این کمپانی نیز در وضعیتی مشخص نشده قرار گرفته است. برای مثال بازی Deathloop که انحصاری سونی بود هم‌اکنون پس از خریداری شدن استودیو سازنده آن، احتمالا به یک انحصاری در زمان موقت تبدیل می‌شود. اما موردی که بیش از بقیه پروژه‌های در دست ساخت توجه کاربران را به خود جلب می‌کند، بازی Starfield خواهد بود.

شرکت مایکروسافت و همچنین استودیو بتزدا (Bethesda) انتظارها را برای این عنوان جدید به حدی بالا برده‌اند که ممکن است به یک بازی انحصاری بی‌نظیر، برای ایکس‌باکس تبدیل شود که دلیلی برای خریدن کنسول‌های آن توسط کاربران خواهد بود. با این وجود هنوز هیچ اطلاعاتی از جمله تاریخ عرضه بازی Starfield منتشر نشده، اما اعلام حضور بتزدا در رویداد E3 امسال، می‌تواند بالاخره طرفداران را با این عنوان آشنا کند.

تاریخ عرضه بازی Starfield

تاریخ عرضه بازی Starfield

حال جدای از اطلاعات از گیم‌پلی و داستان، تاریخ عرضه‌ی این عنوان اخیرا توسط یکی از یوتوبرهای استودیو بتزدا لو رفته است. به گفته‌ی او ظاهرا این استودیو کارهای اداری یک قرارداد برای حق کپی‌رایت را رزرو کرده‌اند که تاریخ آن به سال ۲۰۲۱ اشاره دارد. او همچنین اضافه کرده که به گفته یکی از اعضای تیم سازنده، اواخر سال ۲۰۲۱ برای انتشار این بازی مورد تایید قرار گرفته است.

حال جالب است بدانید که این فرد تصویری از وبسایت رسمی بتزدا را نیز منتشر کرده که در آن حق کپی‌رایت یک اثر برای سال ۲۰۲۱ ثبت شده است. سایر کاربران نیز با دیدن این تصویر تایید کرده‌اند که علامت تجاری آن برای محصولاتی است که عرضه‌ی آن‌ها برای عموم آزاد شده و بدون محدودیت به فروش می‌رسد.

به هر حال این مورد می‌تواند شایعه‌های عرضه بازی Starfield در سال ۲۰۲۱ را قوت ببخشد، اما در نظر داشته باشید که هیچ چیز به صورت رسمی تایید نشده است. حتی اگر حق کپی‌رایت برای این عنوان بوده و انتشار آن برای سال جاری میلادی توسط سازندگان برنامه‌ریزی شده باشد، باز هم نمی‌توان به انتشار قطعی آن اعتماد کرد‌، زیرا در حال حاضر پاندمی ویروس کرونا همه چیز را کند کرده و ممکن است یک تاخیر دوباره در ساخت و عرضه‌ی آن اعمال شود.

در حال حاضر بهتر است تا زمان شروع مراسم E3 صبر کنیم تا در آن شاهد معرفی عناوین جدید و به احتمال بسیار زیاد نمایش Starfield باشیم‌. همچنین لازم به ذکر است که این عنوان برای کنسول‌های ایکس‌باکس و پلتفرم رایانه‌ی شخصی عرضه می‌شود، اما انتشار آن برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 به تصمیم نهایی مدیران مایکروسافت بستگی خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا