آیا می‌توان بازی استارفیلد را بدون کشتن دشمنان به پایان رساند؟

همه چیز به آرامی پیش نمی‌رود

کشتن دشمنان در بازی استارفیلد

بر اساس اعلام شرکت بتزدا، به نظر می‌رسد که نمی‌‎توان بازی استارفیلد را بدون کشتن دشمنان به پایان رساند.

حدود یک هفته پیش بود که شرکت بتزدا در پیامی اعلام کرد که روند توسعه استارفیلد به پایان رسیده و بازی به اصطلاح گلد شده است. در ادامه، جلسه پرسش و پاسخ استارفیلد در دیسکورد با حضور جمعی از توسعه‌دهندگان و هوادارها برگزار شد که در جریان این نشست، اطلاعات جدیدی از گیم پلی و مکانیزم‌های بازی در دسترس عموم قرار گرفت.

یکی از پرسش‌های کاربرها درباره به پایان رساندن بازی به شکل صلح‌آمیز بود؛ به طوری که آیا می‌توان مراحل داستانی استارفیلد را بدون کشتن دشمنان به پایان رساند؟ امیل پاگلیارولو، طراح ارشد بازی، در پاسخ به این سوال اعلام کرد که هیچ تضمینی برای چنین موردی وجود ندارد.

بر اساس اظهارات سازندگان، در حالی که بازیکن‌ها می‌توانند شماری از مراحل را به صورت مخفیانه سپری کنند و حتی با استفاده از سیستم چالش گفت‌وگو، دشمنان را به عدم مبارزه متقاعد کنند، اما باز هم در برخی مواقع باید با دشمنان درگیر شد و به مبارزه با آن‌ها پرداخت.

پاگلیارولو در این زمینه توضیح می‌دهد:

چالش گفت‌وگو در برخی لحظه‌ها به بازی اضافه می‌شود. ما سعی کردیم در بسیاری از مراحل که با شخصیت‌‎های مهم روبه‌رو می‌‎شوید، این سیستم را در بازی قرار دهیم. ما بررسی کردیم که آیا می‌توان از یک روش صلح‌آمیز برای بازی استفاده کرد یا خیر. در نهایت متوجه شدیم که این مورد بنا به دلایل متعددی قابل انجام نیست.

بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. البته، در صورت پیش خرید نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به تجربه بازی بپردازید. دقت داشته باشید این اثر از همان روز نخست عرضه به ایکس باکس گیم پس راه می‌یابد.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا