پوستر تازه‌ی فصل دوم The Mandalorian با محوریت بوبا فت منتشر شد

تنها دو قسمت تا پایان فصل مانده است

پوستر تازه‌ی فصل دوم The Mandalorian

استودیوی لوکاس‌فیلم ساعاتی قبل پوستر تازه‌ی فصل دوم The Mandalorian را از طریق شبکه‌ی اجتماعی توییتر در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده است.

جرج لوکاس (George Lucas) پس از مشاهده‌ی موفقیت‌های جنگ ستارگان در حوزه‌ی سریال‌های انیمیشنی تصمیم گرفت نخستین سریال لایو اکشن را هم جلوی دوبین ببرد. در همین راستا، ۵۰ فیلمنامه‌ی مختلف نوشته شد اما همگی آن‌ها به دلیل هزینه‌ی بالا لغو شدند تا ایده‌ی ساخت سریال لایو اکشن به طور کامل کنار گذاشته شود. به مدت چند سال صحبتی از سریال لایو اکشن به میان نیامد تا اینکه والت دیزنی با پرداخت مبلغ هنگفتی لوکاس‌فیلم خریداری را کرد. در ابتدا مذاکره‌ای به منظور ساخت سریال برای شبکه‌ی ABC صورت گرفت اما در نهایت، سرویس استریم و جدید دیزنی به عنوان مقصد نهایی اثر انتخاب شد؛ اثری که امروزه The Mandalorian نام دارد.

لوکاس‌فیلم اخیرا پوستر تازه‌ی فصل دوم The Mandalorian را از طریق شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر کرده است. این تصویر تبلیغاتی، بوبا فت را نشان می‌دهد که برای طرفداران جنگ ستارگان یک چهره‌ی شناخته‌شده است. او نخستین بار در Star Wars Holiday Special محصول سال ۱۹۷۸ میلادی معرفی شد و پس از هم در آثار مختلف از جمله سه‌گانه‌‌ی اصلی و سه‌گانه‌ی پیش درآمد حضور یافت. بوبا در واقع کلون یک مزدور به نام جانگو فت بوده است. در ضمن، او جدا از مهارت‌های بالا در نبرد، بسیار کم‌حرف بوده و هرگز کلاهش را برنداشته است. همین ویژگی‌ها باعث شدند به یکی از نمادهای اصلی فرنچایز جنگ ستارگان تبدیل شود. در ادامه می‌توانید پوستر او را مشاهده کنید:

سریال The Mandalorian درباره‌ی یک مزدور است که با نام مندلورین شناخته می‌شود. در یکی از ماموریت‌های خود وظیفه می‌یابد کودکی از نژاد مشابه با یودا را زنده یا مرده تحویل دهد اما بنا به دلایلی ترجیح می‌دهد به همراه او فرار کند. شخصیت اصلی چیزی درباره‌ی کودک نمی‌داند. از همین رو، سعی می‌کند از طریق ملاقات با افراد مختلف بتواند درباره‌‌اش اطلاعات کسب کرده و نهایتا او را در به فردی قابل‌اعتماد سپرده یا هم‌نوعانش را پیدا کند. از بازیگران مشهور این اثر می‌توان به پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، جینا کارانو (Gina Carano)، جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito)، رزاریو داوسن (Rosario Dawson) و امید ابطحی (Omid Abtahi) اشاره کرد.

نخستین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان جمعه‌ها از دیزنی پلاس پخش می‌شود. فصل دوم هشت قسمت داشته و تنها انتشار دو قسمت باقی مانده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا