1%
  • 0/10

ستاره‌ی Aladdin احتمالا نقش ازرا بریجر در سریال Ahsoka را ایفا می‌کند

تاریخ انتشار همچنان مشخص نیست

ستاره‌ی Aladdin احتمالا نقش ازرا بریجر در سریال Ahsoka را ایفا می‌کند ۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ کپی لینک
نقش ازرا بریجر در سریال Ahsoka

کانال یوتیوب Kessel Run Transmissions با انتشار یک آیتم ویدیویی مدعی شد مینا مسعود نقش ازرا بریجر در سریال Ahsoka را ایفا خواهد کرد.

آسوکا تانو، یکی از شخصیت‌های محبوب جنگ ستارگان به شمار می‌رود. او نخستین بار در Star Wars: The Clone Wars معرفی شد و سپس در Star Wars Rebels حضور یافت. نسخه‌ی لایو اکشن او هم با نقش‌آفرینی روزاریو داوسون (Rosario Dawson) در سریال محبوب The Mandalorian معرفی شد. تانو، پادوان آناکین اسکای‌واکر بود اما طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد راه خود را از فرقه‌ی جدای جدا کند. در ضمن، او در ابتدا بازخوردهای منفی‌ای را از سوی کارشناسان و مخاطبان دریافت کرد اما پرداخت مناسب از سوی تیم نویسندگی باعث شد ورق به صورت کامل برگردد.

اوایل سال گذشته‌ی میلادی شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه روزاریو داوسون به عنوان بازیگر نسخه‌ی لایو اکشن آسوکا تانو انتخاب شده و در The Mandalorian حاضر خواهد بود. در حالی که مدت زیادی از انتشار چنین شایعه‌ای نمی‌گذشت، خبر غیررسمی دیگری به فضای مجازی راه یافت. منابع مختلف در آن زمان مدعی شده بودند قرارداد داوسون با والت دیزنی تنها به سریال مندلورین خلاصه نشده و یک سریال اختصاصی با محوریت آسوکا را شامل می‌شود. با گذشت زمان، مشخص شد تمامی ادعاها صحت داشته‌اند. لوکاس‌فیلم با همکاری دیو فیلونی (Dave Filoni) و جان فاورو (Jon Favreau) سریال Ahsoka را می‌سازد.

کانال یوتیوب Kessel Run Transmissions در آیتم ویدیویی اخیر خود ادعای تازه‌ای را مطرح کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد، مینا مسعود (Mena Massoud) برای نقش ازرا بریجر در سریال Ahsoka انتخاب شد. این بازیگر در مصر به دنیا آمد و در حال حاضر ملیت کانادایی دارد. او در سال ۲۰۱۱ میلادی فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه‌ی خوانندگی و بازیگری را آغاز کرد. از شاخص‌ترین آثار او می‌توان به Aladdin اشاره کرد که سال ۲۰۱۹ روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و برخلاف انتظار، به فروشی میلیاردی در سراسر جهان دست یافت. مسعود به خاطر عملکرد کم‌نقص خود در این فیلم موفق شده بود تحسین کارشناسان را برانگیزد.

نقش ازرا بریجر در سریال Ahsoka
تصویری از ازرا بریجر

لوکاس‌فیلم جزئیات چندانی را از سریال آسوکا به اشتراک نگذاشت و تنها اعلام کرد داستانش در دنیای The Mandalorian و Rangers of the New Republic روایت می‌شود. با این حال، افشاگرهای صنعت سینما و تلویزیون موفق شده‌اند به اطلاعات بیشتری دست یافته و آن‌ها را در فضای مجازی به اشتراک بگذارند. اینطور که به نظر می‌رسد، Ahsoka دنباله‌ای برای Star Wars Rebels بوده و پروتاگونیست را در حالی به تصویر می‌کشد که قصد دارد گرند آدمیرال ثراون و ازرا بریجر را بیابد. بریجر یک پادوان است که رهبری گروهی از انقلابیون را به منظور مقابله با امپراتوری کهکشانی بر عهده دارد. او آخرین بار در حالی نشان داده شد که سوار سفینه‌ی ثراون است.

تیلور گری (Taylor Gray) صداپیشه‌ی ازرا بریجر در سریال‌ها بوده است. او در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Hidden Remote نسبت به پایان‌بندی Star Wars Rebels ابراز رضایت کرد و همچنین گفت برایش اهمیتی ندارد مدیران لوکاس‌فیلم چه رویکردی در قبال بریجر اتخاذ می‌کنند، تنها امیدوار است طرفداران از نتیجه‌ی کار لذت ببرند. در پایان، لازم به ذکر است Ahsoka فعلا تاریخ انتشاری ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments