#مهسا_امینی

اولین ویدیو پشت صحنه Obi-Wan Kenobi از راه رسید

این ویدیو دکورهای در حال ساخت را نشان می‌دهد

یک اکانت توییتری به نام lauren ساعاتی قبل اولین ویدیو پشت صحنه Obi-Wan Kenobi را به اشتراک گذاشت که دکورهای در حال ساخت را نشان می‌دهد.

لوکاس‌فیلم و والت دیزنی در جریان رویداد D23 Expo از ساخت سریال Obi-Wan Kenobi خبر دادند. پس از اعلام این خبر، ایوان مک‌گروگر (Ewan McGregor) در یکی از مصاحبه‌های خود فاش کرد تمام مدت از ساخت چنین پروژه‌ای خبر داشته اما مجبور بوده به طرفداران فرنچایز جنگ ستارگان دروغ بگوید. در ضمن، دبورا چو (Deborah Chow) وظیفه کارگردانی قسمت‌های فصل اول را بر عهده دارد. چو با Star Wars غریبه نبوده و پیش از این کارگردانی قسمت‌های سوم و هفتم فصل اول The Mandalorian را بر عهده داشته است. در ضمن، حسین امینی (Hossein Amini) در یک برهه زمانی به عنوان نویسنده روی پروژه کار کرد.

اکانت توییتری lauren ساعاتی قبل اولین ویدیو پشت صحنه Obi-Wan Kenobi را به اشتراک گذاشت. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و دکورهای مربوط به سیاره تاتویین را نشان می‌دهد که هنوز کار ساختشان به اتمام نرسیده است؛ زیرا لوازم مختلف از جمله نردبان در گوشه و کنار صحنه قابل‌مشاهده هستند. لوکاس‌فیلم و والت دیزنی در قبال محصول جدیدشان بسیار محتاطانه عمل کرده و جزئیات چندانی را به اشتراک نگذاشته اما این ویدیو گمانه‌زنی طرفداران را ثابت می‌کند. گروهی از آن‌ها مدعی شده بودند داستان تلاش‌های اوبی-وان کنوبی برای محافظت از لوک اسکای‌واکر در سیاره تاتویین را به تصویر می‌کشد.

اولین ویدیو پشت صحنه Obi-Wan Kenobi، تنها چیزی نیست که ادعای طرفداران را تایید می‌کند. لوکاس‌فیلم حدودا یک هفته پیش لیست بازیگران اصلی سریال را منتشر کرد که نام‌های جالب‌توجهی را در خود جای داده است. این لیست شامل جوئل ادگرتون (Joel Edgerton) و بانی پیس (Bonnie Piesse) می‌شود که در Star Wars: Episode II – Attack of the Clones و Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith نقش عمو و زن عموی لوک اسکای‌وار را ایفا کرده بودند. حضور آن‌ها در تیم بازیگری همچنین یک گمانه‌زنی جدید را به وجود آورده است؛ گمانه‌زنی‌ای که می‌گوید مخاطبان حین تماشای سریال اوبی-وان کنوبی با نسخه کودکی لوک اسکای‌واکر ملاقات می‌کنند.

از دیگر چهره‌های مشهور حاضر در محصول مشترک لوکاس‌فیلم و والت دیزنی می‌توان به کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani) و سانک کانگ (Sung Kang) اشاره کرد. نانجیانی طی سال‌های گذشته با حضور در سریال Silicon Valley و فیلم The Big Sick توانست به شهرت دست یابد. او اخیرا به Marvel Cinematic Universe پیوست و در فیلم Eternal یکی از نقش‌های اصلی را ایفا می‌کند. کانگ هم با نقش هان در مجموعه فیلم‌های پرطرفدار سریع و خشن شناخته می‌شود.

طبق اطلاعات رسمی، فیلمبرداری Obi-Wan Kenobi در تاریخ نامشخصی از ماه جاری میلادی آغاز خواهد شد. تا به این لحظه صحبتی از تاریخ پخش سریال به میان نیامده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا