ستاره‌ی ارباب حلقه‌ها علاقه‌مند به حضور در دنیای مارول یا جنگ ستارگان است

چهره‌ای فراموش نشدنی

ستاره‌ی ارباب حلقه‌ها علاقه‌مند به حضور در دنیای مارول یا جنگ ستارگان است مریم خواجوی ۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
الیجا وود در مارول

ستاره‌ی سه‌گانه‌ی ارباب حلقه‌‌ها، الیجا وود (Elijah Wood) برای ایفای نقش در فرنچایزهای بزرگ مانند دنیای مارول یا لایواکشن جنگ ستارگان اعلام آمادگی کرد.  

الیجا وود که با ایفای نقش فرودو در سه‌گانه‌ی ارباب حلقه‌ها شناخته می‌شود، از سن ۸ سالگی در صنعت سینما فعالیت داشته است. از فعالیت‌های اخیر او می‌توان به صداگذاری شخصیت جیس راکلین (Jace Rucklin) در Star Wars Resistance و ایفای نقش در فیلم درام جنایی No Man of God اشاره کرد.

وود از زمان حضورش در سرزمین میانی، در فرنچایزهای بزرگ دیگری همچون Spy، Kids، TRON و دنیای انیمیشنی جنگ ستارگان حضور داشته است. با این حال او در طی دهه‌ی گذشته روی پروژه‌های کوچک‌تری همچون Over the Garden Wall تمرکز داشته است.

حال به نظر می‌رسد که وود برای حضور در آثار بزرگ‌تر آماده است. او در یکی از مصاحبه‌های خود اذعان کرد که اخیرا قادر به ایفای نقش‌های بزرگ نبوده اما حالا علاقه‌مند به حضور در فیلمی از دنیای مارول یا لایواکشن جنگ ستارگان است. او ادامه داد که هر چند این روزها بحث‌های زیادی پیرامون این که آیا واقعا فیلم‌های مارول در دسته‌ی فیلم‌های سینمایی جا می‌گیرند یا خیر وجود دارد اما این موضوع چندان او را اذیت نمی‌کند چرا که این آثار از جذابیت بالایی برخوردار بوده و به خوبی ساخته شده‌اند. او همچنین در صحبت‌های خود خاطرنشان کرد که حضور در دنیای جنگ ستارگان به علت علاقه‌ای که به این فرنچایز دارد بسیار برای او لذت‌بخش است.

وود اخیرا در فیلم The Toxic Avenger حاضر شده است اما بدیهی است که بین آن و دنیای سینمایی مارول فاصله‌ی زیادی وجود دارد. این بازیگر هر چند از سال ۲۰۰۰ در این صنعت مشغول به کار است، اما هیچ‌یک از پروژه‌های او در حد Lord of The Rings بزرگ نبوده و در چشم بسیاری از مخاطبان او همان فرودوی دوست‌داشتنی است.

از یک دید می‌توان گفت که الیجا وود در حال حاضر هم در دنیای جنگ ستارگان حضور دارد. با توجه به حضور شخصیت‌های کارتونی در لایو‌اکشن‌های دیزنی، این امکان وجود دارد که وود هم به جمع آن‌ها پیوسته و در لایو اکشن جنگ ستارگان به ایفای نقش بپردازد. همچنین از آن‌جایی که دیزنی مالکیت مارول را نیز بر عهده دارد، بعید نیست که زمانی شاهد حضور وود در دنیای سینمایی مارول نیز باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا