با کمک ماد، جوکر در Star Wars Jedi: Fallen Order حضور پیدا کرد

ماد جدید بازی Star Wars Jedi: Fallen Order جوکر را جای شخصیت کال می‌گذارد

جوکر در Star Wars Jedi: Fallen Order

با کمک ماد جالبی می‌توانید جوکر را در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به جای شخصیت اصلی این اثر قرار دهید.

دنیای ماد در بسیاری از مواقع جذابیت خاصی دارد و گاهی اوقات ترسناک و در بعضی موارد احمقانه می‌شود. مادسازان همیشه ایده‌های جذابی به سرشان می‌زند و شروع به ساخت حال و هوای دیگری در بازی می‌کنند. حال این بار نوبت به ساخت مادی برای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رسیده است که شخصیت جوکر را به جای شخصیت اصلی این سری یعنی Cal Kestis قرار می‌دهد. از نکته‌ی بسیار جالب این اتفاق این است که صدا گذار این شخصیت یعنی کامرون مانهن در سریال Gotham در نقش جروم والسکا یا همان جوکر سریال ظاهر شده بود. با توجه به شباهت زیاد چهره‌ی کال کستیس به صداگذار آن، شخصیتی که با کمک ماد ساخته شده است شباهت‌های زیادی به جوکر سریال Gotham دارد.

به نظر می‌رسد جایگزین شخصیت جوکر به جای کال کستیس بسیار قابل قبول‌تر از جایگزین این کاراکتر محبوب دنیای DC با آرتور مورگان است. مادی مشابه‌ای مانند این، برای بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده بود که گریم جوکر تاد فلیپس روی صورت آرتور مورگان اضافه می‌کند. در نهایت باز کمی عجیب است که دلقک شرور شهر گاتهام با خود لایت‌سیبر داشته باشد و از توانایی‌های Force برای کشتن موجودات عجیب غریب فضایی استفاده کند.

اما ماد‌های دیگری هم برای این بازی وجود دارد. از جالب‌ترین آنها می‌توان به مادی اشاره کرد که در آن لایت‌سربر‌ها را دو رنگ آبی و سبز می‌کند و یا با اضافه کردن سیبیل به شخصیت کال او را کمی بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌ی شخصی منتشر شده است. داستان این بازی بعد از اتفاقات نسخه‌ی سوم در خصوص جوانی به نام کال کستیس بوده که توانایی استفاده از Force را دارد و این موضوع را برای مدت‌های طولانی مخفی نگه داشته تا اینکه وارد دردسر تازه‌ای می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا