برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در دست ساخت قرار گرفته است؟

حداقل طرفداران نظر مثبتی دارند

آیا دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در دست ساخت قرار گرفته است؟ ۰ ۱۱ تیر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

ساخت دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order شاید همان چیزی باشد که این روزها طرفداران سری بازی جنگ ستارگان به شدت منتظر آن هستند، اما در پی بی‌خبری از احتمال طراحی این عنوان، اخیرا یکی از کاربران توئیت جنجالی را با زمینه جنگ ستارگان منتشر کرده که سوال‌های بسیاری را به دنبال دارد.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order عنوانی است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ توسط استودیو ریسپاون (Respawn) طراحی شده و کمپانی الکترونیک آرتس آن را منتشر کرده بود. با این حال در کنار سایر عناوین برگرفته از فیلم‌های جنگ ستارگان، این بازی موفق شد تا نظر کاربران را بیشتر از آنچه که انتظار می‌رفت جلب کرده و در نهایت به یک عنوان سبک اکشن ماجراجویی تبدیل شود که طرفداران می‌خواستند. اما نکته اینجاست که حتی با وجود پایان یافتن بازی به نحوی که می‌توان یک دنباله مشخص را با همان جزئیات فیلم‌های سری برای آن در نظر گرفت، باز هم هیچ خبری از ساخت Star Wars Jedi: Fallen Order 2 نشد تا طرفداران همچنان در انتظار معرفی رسمی آن بنشینند.

با این وجود امروز یکی از پیج‌های توئیتر مربوط به اخبار و اطلاعات جنگ ستارگان، عکسی را منتشر کرده که مربوط به بازی ویدیویی Fallen Order بوده و این نوید را به طرفداران می‌دهد که احتمال عرضه نسخه بعدی آن نیز نزدیک است.

آیا دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به زودی معرفی می‌شود؟

حال ممکن است با خود فکر کنید که آپلود شدن یک عکس در پیج توئیتر اخبار جنگ ستارگان که متعلق به خود کمپانی الکترونیک آرتس هم نیست، چطور می‌تواند روی تایید شدن خبر ساخت و معرفی Star Wars Jedi: Fallen Order تاثیر بگذارد؟ اما یک نکته قابل توجه آنجاست که انتشار این عکس، عملا دو هفته پیش از رویداد رسمی EA Play Live انجام شده و از طرفی می‌توان آن را شدیدا مهم دانست!

به خاطر داشته باشید که همیشه پیش از این رویداد (یا حتی هر رویداد آنلاین دیگر) اطلاعات بسیاری درباره عناوین آن به صورت لو رفته، شایعه یا حتی رسمی منتشر می‌شود؛ برای مثال سال گذشته خبر رسمی عرضه بازی Star Wars: Squadrons دقیقا به همین شکل انجام شد. یا حتی می‌توان به دیگر عناوین مانند Battlefield 2042 نیز اشاره کرد که پیش از معرفی رسمی، جزئیات فراوانی از آن لو رفته بود. در نتیجه، می‌توان گفت که عنوان پرطرفداری مانند Star Wars Jedi: Fallen Order، هرگز از نظر شرکتی که می‌تواند با ساخت دنباله آن پول زیادی به دست آورد حذف شده نیست، بلکه احتمال دارد که آن‌ها خود شایعه ساخت و معرفی این اثر را مدتی پیش از اعلام رسمی منتشر کرده باشند تا طرفداران بیش از پیش هیجان‌زده شوند!

با این حال آیا شما هم فکر می‌کنید که بالاخره پس از دو سال خبری رسمی از ادامه ماجرایی که در Fallen Order نسبتا ناتمام ماند را خواهیم شنید؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments