1%
  • 0/10

علاقه بازیگر Star Wars Jedi به نقش آفرینی در فیلم جنگ ستارگان

ادامه ماجراجویی کال کستیس

علاقه بازیگر Star Wars Jedi به نقش آفرینی در فیلم جنگ ستارگان ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر Star Wars Jedi

کامرون مانهن، بازیگر Star Wars Jedi به تازگی از علاقه خود برای حضور در یک فیلم یا سریال جنگ ستارگان سخن گفته است.

دو بازی اخیر استار وارز که توسط استودیوی ریسپاون اینترتینمنت ساخته شده، داستان یک جدای به نام کال کستیس را روایت می‌کنند. وظیفه نقش‌آفرینی این کاراکتر برعهده کامرون مانهن بوده که در شماری از مراسم‌ها به خاطر هنرنمایی عالی خود به عنوان نامزد دریافت بهترین بازیگر انتخاب شده بود.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که کامرون مانهن به حضور در نقش کال کستیس در یک فیلم یا سریال جنگ ستارگان علاقه دارد. او به تازگی در رویداد Fan Expo Vancouver 2024 اعلام کرد که داستان و ماجراجویی کال باید ادامه داشته باشد. از طرفی، این بازیگر خاطرنشان کرده که حضور او نباید به صورت کوتاه باشد، بلکه باید نقش مهم و برجسته‌ای را در لایو اکشن ایفا کند.

جدا از دنیای سینما و تلویزیون، بهتر است بدانید که شکرت الکترونیک آرتز پیش‌تر گفته بود که به واسطه همکاری شرکت با دیزنی و لوکاس فیلم، بازی‌های بیشتری از سری استار وارز جدای ساخته خواهد شد. با این حال، بعد از خروج استیگ آسموسن، کارگردان دو بازی Survivor و Fallen Order از ریسپاون اینترتینمنت، به نظر می‌رسد که این سری در مسیر متفاوتی قدم خواهد گذاشت.

به طور کلی، فارغ از ایرادهای فنی دو بازی مزبور، داستان این عناوین حسابی مورد استقبال هوادارهای جنگ ستارگان قرار گرفته و ماجراجویی‌های شخصیت کال کستیس پتانسیل زیادی برای گسترش و توسعه دارد. این مورد هم برای ساخت دنباله بازی‌ها صادق بوده و هم می‌تواند در دنیای سینما مورد استفاده دیزنی و لوکاس فیلم قرار بگیرد؛ به ویژه که از نظر زمانی نیز می‌توان شاهد حضور کال در سریال‌های مجموعه بود.

لازم به ذکر است بازی Star Wars Jedi: Survivor در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. به علاوه، گفته شده که این عنوان در آینده برای ایکس باکس وان و پلی استینش 4 نیز منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments