بازی Star Wars Eclipse از بازی The Last of Us الهام گرفته است!

شایعاتی از اثر بعدی دیوید کیج

Star Wars Eclipse

بنا بر ادعای یک افشاگر در توییتر، بازی Star Wars Eclipse از بازی موفق استودیوی ناتی داگ یعنی The Last of Us الهام گرفته است.

بنا بر شایعه‌ای تازه، بازی Star Wars Eclipse از بازی The Last of Us الهام گرفته است. البته این شایعه تا حدود زیادی عجیب به نظر می‌رسد، چرا که قاعدتا Star Wars Eclipse قرار نیست درباره یک طغیان فجیع در آمریکا باشد. تریلر Star Wars Eclipse فضای نسبتا دارکی نسبت به فرنچایز استار وارز را نشان می‌داد، اما هنوز جزئیاتی در مورد آن منتشر نشده است.

با وجود این که دیزنی نسبت به رده‌ی M (مخصوص بزرگسالان) روی خوشی نشان می‌دهد، ولی کوانتیک دریم احتمال دارد تا سعی کند این بازی را تبدیل به یک بازی درجه T (مخصوص نوجوانان) کند. دیزنی قاعدتا اطمینان زیادی به کوانتیک دریم دارد که اجازه داده تا این بازی در دوران High Republic رخ دهد. باید بگویم که این دوران از استار وارز تا به حال در هیچ بازی ویدئویی نشان داده نشده است. با این که طرفداران سفت و سخت استار وارز از این دوران خبر دارند، دست کوانتیک دریم برای تغییر یا اضافه کردن المان‌های این عصر کاملا باز است.

کاربری در توییتر با نام کاربری AccNGT اطلاعاتی در مورد بازی Star Wars Eclipse را افشا کرده و همچنین گفته که این بازی از بازی The Last of Us الهام گرفته است. با این که هیچ منبع موثقی ادعای او را تائید نمی‌کند، این کاربر گفته که کوانتیک دریم سعی دارد تا یک روایت بسیار شاخص و قدرت‌مند را به همراه صحنه‌های اکشن به‌یاد‌ماندنی در این بازی قرار دهد. ناتی داگ در بازی‌سازی انصافا فوق‌العاده است ولی بازی‌های این استودیو به بازی‌هایی با روایت‌ و صحنه‌های اکشن جذاب، معروف هستند.

یک نکته‌ی دیگر نیز این است که احتمالا بازی Star Wars Eclipse به این زودی‌‌ها عرضه نشود، چرا که دیزنی در ابتدای سال ۲۰۲۱ به آنان اجازه کار روی بازی استار وارز را داده است و به احتمال خیلی زیاد، کوانتیک دریم یک بازی دیگر در دست ساخت دارد. در کل باید چند ماه صبر کنیم و ببینیم که چه اخباری از کوانتیک دریم منتشر می‌شود.

این بازی که با تریلری در مراسم گیم اواردز معرفی شد، بلندپروازانه به نظر می‌آید و ممکن است تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های مدرن سری استار وارز شود.

نظر شما در مورد بازی Star Wars Eclipse چیست؟ حدس می‌زنید که قرار است تبدیل به یک بازی موفق شود؟ کدام بازی ساخته‌ی دیوید کیج را بیشتر دوست دارید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا