محتوای جدید فیلم جنگ ستارگان به بازی Star Wars Battlefront 2 راه می‌یابد

محتوای جدید شامل اسکین‌ و مپ جدید می‌شود

محتوای جدید Star Wars Battlefront 2

محتوای رایگان جدید برای بازی Star Wars Battlefront 2 منتشر می‌شود و این محتوا به مناسبت اکران فیلم The Rise of Skywalker به صورت رایگان عرضه می‌شود.

دیگر تا اکران فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker زمانی نمانده و در چند روز آینده شاهد روی پرده رفتن این فیلم در سینما‌ها خواهیم بود. حال کمپانی الکترونیک آرتز به مناسبت اکران این فیلم می‌‌خواهد محتوای درون برنامه‌ای برای بازی Star Wars Battlefront 2 عرضه کند. این محتوای درون برنامه‌ای با الهام گرفتن از فیلم The Rise of Skywalker ساخته شده و قرار همزمان با اکران سراسری فیلم به صورت رایگان برای دارنگان بازی Battlefront 2 در دسترس قرار بگیرد.

 محتوای جدید شامل نقشه‌ی جنگلی می‌شود که نام آن هنوز مشخص نشده است. این نقشه در حالت چند نفره‌ی مبارزه‌ای Heroes vs. Villains و حالت Co-op داستانی قابل بازی خواهد بود. علاوه بر این، اسکین‌های جدید در این به‌روزرسانی وجود دارد که از شخصیت‌های فیلم The Rise of Skywalker الهام گرفته شده است. این شخصیت‌ها برای کلاس Jedi کاراکتر Rey، برای Resistance Hero کاراکتر Finn و برای Kylo Ren لباس Supreme Leader اضافه خواهد شد. Reinforcement unitهای جدیدی به Star Wars Battlefront 2 اضافه شده است که می‌توان به حضور کلاس‌های Jet Trooper و Sith Trooper اشاره کرد.

محتوای جدید Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ (۱۷ دسامبر ۲۰۱۹) به صورت رایگان برای دارندگان Star Wars Battlefront 2 عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که نقشه‌ی جدید جنگلی که پیش‌تر از آن صحبت کردیم به صورت یک آپدیت جداگانه در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ (۲۰ دسامبر ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد. فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ (۱۹ دسامبر ۲۰۱۹) اکران خواهد شد.

The Rise of Skywalker آخرین فیلم در خصوص داستان خانواده‌ی Skywalker و همچنین آخرین عنوان از مجموعه‌ی ۹ گانه‌ی جنگ ستارگان است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا