احتمال حضور کارن گیلن در دزدان دریایی کارائیب وجود دارد

بازیگر مشهور Jumanji و Avengers روی عرشه!

احتمال حضور کارن گیلن در دزدان دریایی کارائیب وجود دارد مهسا سپاهی ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
کارن گیلن در دزدان دریایی کارائیب

طبق اطلاعاتی که از سایت The Disinsider منتشر شده، احتمال حضور یکی از بازیگران Avengers: Endgame در ریبوت دزدان دریایی کارائیب وجود دارد.

کارن گیلن، ستاره‌ی فیلم‌های Guardians of the Galaxy جزو اولویت‌های دیزنی برای حضور در فیلم جدید Pirates of the Caribbean قرار دارد. با این که هنوز به صورت رسمی سازندگان فیلم صحبتی در رابطه با این موضوع نکرده‌اند، اما The Disinsider که اخبار زیادی را از دیزنی منتشر می‌کند، احتمال نقش‌آفرینی این بازیگر شناخته ‌شده را داده است. گیلن در سریال Doctor Who و اخیرا در فیلم‌های Jumanji حضور داشته و یکی از ستاره‌های Guardians of the Galaxy شمرده می‌شود.

بودجه‌ای که برای ریبوت دزدان دریایی کارائیب در نظر گرفته شده، معادل ۱۰۰ میلیون دلار است و گفته می‌شود بازیگر نقش جک اسپارو، جانی دپ، در این فیلم حضور نخواهد داشت. این موضوع تاکنون واکنش‌های زیادی را از سمت طرفداران و منتقدان این بازیگر به همراه داشته است. از سوی دیگر، به تازگی اخباری مبنی بر انتخاب Zac Efron برای نقش جک اسپارو منتشر شد که دیزنی تصمیم دارد او را جایگزین جانی دپ کند. از آن‌جایی که بسیاری از طرفداران جانی دپ از انتخاب بازیگر مجموعه‌ی High School Musical عصبانی شدند، دیزنی اعلام کرد که افرون نقش جک اسپارو را برعهده نخواهد گرفت.

هنوز جزئیات بیشتری در مورد بازیگران فیلم جدید Pirates of the Caribbean منتشر نشده و دیزنی در این مورد سکوت کرده است. به هر حال می‌دانیم احتمال حضور بازیگر Avengers: Endgame، کارن گیلن، در این عنوان وجود دارد و امیدواریم جانی دپ به این فرنچایز محبوب بازگردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا