انتشار بازی Stalker 2 بار دیگر عقب افتاد

تا اوایل سال ۲۰۲۴

انتشار بازی Stalker 2 بار دیگر عقب افتاد حمید توحیدلو ۰ ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
انتشار بازی Stalker 2

استودیوی جی اس سی گیم ورلد در پیامی اعلام کرد که انتشار بازی Stalker 2 تا اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی عقب افتاده است.

دنباله سری پرطرفدار استالکر تا به امروز با فراز و نشیب‌های گوناگونی روبه‌رو و پروسه توسعه آن چند باری متوقف شده است. با این حال، استودیوی اوکراینی جی اس سی گیم ورلد علی‌رغم تمام مشکلات، نهایت تلاش خود را به کار گرفته تا روند ساخت این بازی را هرچه سریع‌تر به پایان برساند.

بازی استالکر ۲ در ابتدا برای عرضه در سال گذشته میلادی برنامه‌ریزی شده بود که به یک باره عرضه آن به سال جاری میلادی موکول شد. در حالی که سازندگان به انتشار Stalker 2 در ادامه امسال تاکید داشتند، اما ظاهرا تلاش آن‌ها چندان فایده نداشته و بار دیگر عرضه بازی عقب افتاده است.

بر اساس اعلام استودیوی جی اس سی گیم ورلد، بازی Stalker 2 Heart of Chornobyl در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ میلادی به طور انحصاری برای ایکس باکس و رایانه شخصی بازار خواهد شد. متن بیانیه تیم سازنده به شرح زیر است:

بازی استالکر ۲ در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ میلادی برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر عرضه می‌شود. این عنوان از روز نخست عرضه در دسترس مشترکین سرویس گیم پس قرار خواهد گرفت. در حال حاضر می‌توانید بازی را از طریق فروشگاه استیم، GOG و وبسایت رسمی ما پیش خرید کنید. برای پیش خرید نسخه فیزیکی نیز به وبسایت ما مراجعه کنید.

انتشار این بازی در حالی چند ماه عقب افتاده که مدتی پیش تیم سازنده در پیامی رسما اعلام کرد که استالکر ۲ برای نخستین بار در نمایشگاه بزرگ گیمزکام ۲۰۲۳ حضور دارد و علاقه‌مندان می‌توانند بخش‌هایی از گیم پلی بازی را در غرفه اختصاصی ایکس باکس تجربه کنند. چنین موضوعی به نحوی نشان می‌دهد که پروسه ساخت بازی تقریبا رو به اتمام است. از طرفی، انتظار می‌رود به‌زودی اطلاعات بیشتری از داستان و گیم بازی طی این مراسم در دسترس قرار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا