1%
  • 0/10

تماشا کنید: اولین تیزر فصل دوم Squid Game منتشر شد

تماشا کنید: اولین تیزر فصل دوم Squid Game منتشر شد ۰ ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

سرویس استریم نتفلیکس ساعاتی قبل نخستین تیزر فصل دوم Squid Game را از طریق کانال یوتیوب خود منتشر کرده است.

نتفلیکس طی سال‌های گذشته تمرکز ویژه‌ای روی تولید یا انتشار فیلم و سریال غیرانگلیسی زبان گذاشته و نتیجه‌اش را هم دیده است؛ مثال بارز، سریال Squid Game است که سال ۲۰۲۱ میلادی از طریق این سرویس استریم پخش شد و تمام توجه‌ها را به سمت خود جلب کرد و عملاً فرهنگ عامه را در بسیاری از کشورها تحت تاثیر خود قرار داد. با در نظر گرفتن این موفقیت‌ها، پیش بینی می‌شد با ساخت فصل دوم بازی مرکب موافقت شود.

ساخت فصل دوم Squid Game در نیمه نخست سال ۲۰۲۲ میلادی تایید شد و اواسط سال گذشته میلادی جلوی دوربین رفت. البته روند ضبط صحنه‌ها بدون حاشیه نبود. ظاهراً برخی از دست اندرکاران با شهروندان حاضر در فرودگاه اینچئون رفتار خوبی نداشته و همین موضوع، شرکت سازنده سریال یعنی Siren Pictures Inc را به عذرخواهی رسمی وادار کرد.

نتفلیکس ساعاتی قبل ویدیویی را با نام Next on Netflix 2024: The Series & Films Preview در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو بیش از ۳ دقیقه زمان داشته و همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، صحنه‌هایی را از فیلم‌ها و سریال‌های این سرویس استریم شامل می‌شود که طی سال جاری منتشر می‌شوند. مطابق انتظار، بخشی از ویدیو تیزر فصل دوم Squid Game است.

سئونگ جی هان که در انتهای فصل نخست برنده جایزه بزرگ شده بود، تصمیم گرفته برگزارکنندگان اصلی را یافته و بازی مرکب را متوقف کند. تیزر فصل دوم Squid Game هم سئونگ را نشان می‌دهد که پشت تلفن یکی از برگزارکنندگان را تهدید کرده و او هم در پاسخ می‌گوید بابت تصمیمش پشیمان خواهد شد.

نتفلیکس قبلاً حرفی از تاریخ انتشار فصل دوم سریال Squid Game نزده بود اما به لطف این ویدیو می‌توان با اطمینان گفت مخاطبان در سال جاری می‌توانند به تماشای قسمت‌های جدید بنشینند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments