آخرین تریلر Final Fantasy VII Remake منتشر شد

با دانلود دموی بازی ‌می‌توانید تم پیش‌زمینه‌ی جذابی دریافت کنید

آخرین تریلر Final Fantasy VII Remake منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) آخرین تریلر بازی Final Fantasy VII Remake را منتشر کرد.

دیگر چیزی به انتشار Final Fantasy VII Remake نمانده و اسکوئر انیکس آخرین رونمایی از این بازی هیجان‌انگیز را انجام داده است. این عنوان اکشن نقش‌آفرینی در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ (دهم آپریل سال جاری میلادی) برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

در Final Fantasy VII Remake بازیکن به دنیایی وارد می‌شود که شرکت نیروی برق شینرا، نیروی حیاتی زمین را کنترل می‌کند. Cloud Strife، یکی از اعضای سابق شینرا که در حال حاضر به فرد متفاوتی تبدیل شده و راه خودش را پیدا کرده، به یک سازمان ضد شینرا به اسم Avalanche کمک می‌کند.

اولین بازی این پروژه در شهر میدگار اتفاق می‌افتد که تجربه‌ای متفاوت همراه با داستانی گیرا و مبارزات استراتژیک محور را به بازیکن ارائه می‌کند. کسانی که نسخه‌ای از این عنوان را پیش‌خرید کرده‌اند، در زمان انتشار، بسته‌ی الحاقی Chocobo Chick Summon Materia را همراه بازی دریافت خواهند کرد. همچنین کاربران پلی‌استیشن 4 که Final Fantasy 7 Remake را پیش‌خرید کرده‌اند، تم پیش‌زمینه‌ی Cloud & Sephiroth Dynamic را به‌دست می‌آورند.

شایان ذکر است که نسخه‌ی دموی بازی برای کاربران پلی‌استیشن 4 همچنان در دسترس قرار دارد و کسانی که این دمو را تا قبل‌ از تاریخ ۲۲ اردیبهشت (۱۱ می) دریافت کرده باشند، می‌توانند از زمان انتشار Final Fantasy VII Remake، تم پیش‌زمینه‌ی مخصوص پلی‌استیشن 4 را به صورت رایگان می‌توانند دریافت کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا