کارگردان Splinter Cell: Blacklist و Far Cry 5 به یوبی‌سافت بازگشت

طبق گزارشات، یکی از اعضای ارشد سابق یوبی‌سافت پس از تقریبا یک سال دوباره به این شرکت بازگشته است

کارگردان Splinter Cell: Blacklist

طبق ادعای سایت VGC آقای Maxime Beland کارگردان عناوینی چون Splinter Cell: Blacklist و Far Cry 5 تقریبا یک سال پس از جدایی خود از یوبی‌سافت، دوباره به این شرکت برگشته است.

شرکت یوبی‌سافت اخیرا به واسطه‌ی فروش ناامیدکننده‌ی عناوین The Division 2 و Ghost Recon Breakpoint دست به تغییرات مهمی در تیم محتوایی خود زده است. تیمی که ساختار اصلی بازی‌های این شرکت را تعیین می‌کند. بلاند که پس از جدایی خود در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی به مدت هشت ماه در Epic Games کار می‌کرد، قرار است مدیریت این تیم را بر عهده بگیرد.

ماکسیم بلاند با سابقه‌ی بیست سال فعالیت در یوبی‌سافت، یکی از مهم‌ترین اعضای سابق این شرکت به شمار می‌آید که روی بسیاری از آثار شاخص این ناشر کار کرده است. او در سال ۲۰۰۶ میلادی به عنوان کارگردان و طراح ارشد روی Rainbow Six: Vegas کار کرد و سپس کارگردانی بخش طراحی قسمت اول Assassin’s Creed را بر عهده گرفت. پس از آن وظیفه‌ی کارگردانی نسخه‌ی Conviction از سری Splinter Cell به او محول شد.

بلاند در سال ۲۰۱۰ به همراه جید ریموند شعبه‌ی تورنتوی یوبی‌سافت را تاسیس کرد و خود به عنوان کارگردان روی Splinter Cell: Blacklist، اولین پروژه‌ی استودیو کار کرد. او همچنین یکی از کارگردان‌های قسمت‌های چهارم، پنجم و نسخه‌ی Primal از سری Far Cry محسوب می‌شود. بلاند در اوایل سال ۲۰۱۹ یوبی‌سافت را به مقصد اپیک گیمز ترک کرد، اما تنها هشت ماه در آن‌جا دوام آورد.

او با وجود سابقه‌ی کار روی طیف وسیعی از عناوین یوبی‌سافت، گزینه‌ی بسیار خوبی برای هدایت تیم محتوا است. شاید انتخاب بلاند در نهایت به خلق آی‌پی‌های جدید و یا کار دوباره روی فرنچایزهای خاموش این روزهای یوبی‌سافت همچون Prince of Persia یا Splinter Cell منجر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا