#مهسا_امینی

تصویر جدیدی از پیتر پارکر در Spider-Man: No Way Home منتشر شد

مرد عنکبوتی، این بار بدون نقاب!

Spider-Man NWH

بر اساس تصویر تازه منتشر شده از فیلم Spider-Man: No Way Home، مرد عنکبوتی این بار بدون نقاب در مکانی مرموز ظاهر می‌شود.

تصویر جدیدی از پشت صحنه فیلم Spider-Man: No Way Home پیتر پارکر را بدون نقاب در مکانی مرموز به تصویر می‌کشد. در دسامبر امسال، مرد عنکبوتی جدید با بازی « تام هالند » (Tom Holland)، سومین فیلم انفرادی مردعنکبوتی در دنیای سینمایی مارول و ششمین فیلم کلی او، با کارگردانی «جان واتس» (Jon Watts) به پرده بزرگ بازخواهد گشت. فیلم جدید درست از جایی که فیلم Spider-Man: Far From Home 2019  متوقف شد و هویت پیتر در جهان فاش شد، آغاز خواهد شد. پیتر به‌طور ناگهانی در کانون توجه قرار می‌گیرد، به نحوی که هرگز نمی‌خواست، او برای حل این مشکل و پاک کردن آنچه اتفاق افتاده به «دکتر استرنج» با بازی «بندیکت کامبربچ» (Benedict Cumberbatch) روی می‌آورد.

مرد عنکبوتی همیشه یک ابرقهرمان محبوب بوده است، اما فیلم سوم این دنباله به دلیل شایعات بازیگران مکمل، هیجان بیشتری را با خود به همراه دارد. مارول با دقت در مورد اینکه چه کسانی با Spider-Man: No Way Home درگیر هستند و در آن ایفای نقش می‌کنند، سکوت کرده است، اما گزارش‌های سال گذشته نشان می دهد که ستاره‌های فیلم‌های قبلی اسپایدرمن برای این قسمت جدید بازخواهند گشت. اولین تریلر فیلم قبلاً بازگشت «دکتر اختاپوس» را تأیید کرده است، در حالی که شایعات فزاینده‌ای در مورد «مردشنی» (Sandman) با بازی «توماس هیدن چرچ» و«لیزارد» (Lizard) با بازی «ریس ایفانز» وجود دارد.

اطلاعات زیادی در مورد Spider-Man: No Way Home در روزهای اخیر به لطف پوشش فعلی مجله «امپیایر» (Empire) از آن فاش شده است، اگرچه آخرین تصویری که از این شماره به صورت آنلاین منتشر شده است فقط خود مرد عنکبوتی را نشان می‌دهد. تصویر جدید پشت صحنه که توسط «مت راموس» در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، هالند را در لباس کامل مرد عنکبوتی، بدون ماسک نشان می‌دهد. او در جایی ایستاده است که شبیه نوعی کارگاه زیرزمینی به نظر می‌رسد، اگرچه طرفداران چشم عقابی ممکن است برخی از نقاط دیدنی آشنا را پیدا کنند که در ادامه مورد بررسی قرار داده شده‌اند.

در انتهای پس‌زمینه راه‌پله‌ای به چشم می‌خورد. شبیه راه‌پله‌ی اولین عکس‌های اسپایدرمن راهی به خانه نیست است که اوایل امسال منتشر شد و پیتر را کنار میشله «ام‌جی» جونز با بازی «زندیا» (Zendaya) و «ند لیدز» با بازی «جبکوب بتلون» (Jacob Batalon) نشان می‌داد. آن موقع بعضی‌ها گمانه‌زنی می‌کردند که این سه نوجوان در «خلوتگاه قدیسان» (Sanctum Santorum) دکتر استرنج خواهند بود و این مسئله شاید درست باشد.

حداقل به نظر می‌رسد آنجا جایی‌ست که پیتر در آن راحت است چراکه لباس اسپایدرمنش رو بدون ماسک آورده. بیشتر فیلم‌های اسپایدرمن درمورد تلاش و تقلای پیتر برای جدا نگه‌داشتن دو زندگی‌اش است و به نظر می‌آید راهی به خانه نیست این تقلا را به مرحله‌ای تازه می‌کشاند. شاید پیتر در این فیلم جدید با بزرگ‌ترین چالش تمام عمرش روبه‌رو شود؛ دیدن اینکه چطور با این مسئله مهم کنار می‌آید، قطعا هیجان‌انگیز خواهد بود.


guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا