آیا ستاره‌ی سریال Daredevil در فیلم Spider-Man 3 حضور دارد؟

بازگشت چارلی کاکس؟

آیا ستاره‌ی سریال Daredevil در فیلم Spider-man 3 حضور دارد؟

ظاهرا گزارش شده که ستاره‌ی سریال Daredevil یعنی Charlie Cox، در صحنه‌ی فیلم‌برداری Spider-Man 3 حضور داشته است. با سرگرمی همراه باشید.

گزارش شده که چارلی کاکس در صحنه‌ی فیلم‌برداری فیلم Spider-man 3 حاضر شده. او پیش از این نقش مت مورداک یا همان دردویل را در سریال مارولی که از نتفلیک پخش می‌شد را عهده دار بود. البته ایت سریال در سال ۲۰۱۸ میلادی و پس از پخش سه فصل کنسل شد. از همان زمان گمانه زنی‌های بسیاری پیرامون بازگشت او به عنوان کارکتر دردویل انجام شد. رئیس Marvel Studios یعنی آقای کوین فیگ با اینکه توانسته حق ساخت Daredevil را پس بگیرد، همچنان در مورد این سوپرهیرو سکوت اختیار کرده و اطلاعات خاصی را منتشر نکرده است.

در ماه دسامبر ۲۰۲۰ خبری مبنی بر این‌که چارلی کاکس ممکن است در فیلم Spider-Man 3 حضور داشته باشد، منتشر گردید و طرفداران Daredevil را پس از مدت‌ها خوشحال کرد. این فیلم احتمالا بازیگران زیادی داشته باشد و صد البته علاوه بر بازیگران شاخص MCU، به احتمال زیاد شامل بازیگرانی از فرنچایز دیگر فیلم Spider-Man که توسط سونی ساخته شده بود نیز باشد. هنوز هیچ خبر رسمی دال بر حضور کاکس منتشر نشده و فقط می‌دانیم که طبق شایعات، فیلم‌برداری قسمت‌های فیلم با حضور او به پایان رسیده است.

 

بنابر گزارشی که از سایت ComicBook منتشر شده، آقای کاکس دوباره نقش Daredevil در سومین نسخه‌ی سری فیلم‌های اسپایدرمن یونیورس سینمایی مارول را تکرار کرده است. البته مشخص نیست که آیا او قرار است همان نسخه‌ی دردویلی باشد که در سریال حضور داشته، یا اینکه در نقش نسخه‌ی دیگری از این کارکتر (به احتمال خیلی زیاد نسخه‌ی سوم در Multiverse جریان خواهد داشت) حضور  داشته باشد. طبق معمول همیشه، فقط باید صبر کرد تا اخبار رسمی از سوی کمپانی مارول منتشر شود.

اگر شایعات درست باشند، حضور چارلی کاکس در این فیلم می‌توانید به شدت جذاب باشد. البته قاعدتا هنوز مشخص نیست که او قرار است حضوری بسیار کوتاه (به اصطلاح Cameo) در این فیلم داشته باشد یا اینکه قرار است نقش یک بازیگر مکمل را ایفا کند. در پایان فیلم Spider-Man: Far From Home، پیتر پارکر مستقیما به عنوان قاتل کوئنتین بک/میستریو معرفی شد و قاعدتا همین نکته در نسخه‌ی سوم گریبانگیر او خواهد بود و احتمالا پیتر از مت مرداک می‌خواهد تا به عنوان وکیل در دادگاه حضور داشته و از او دفاع کند. هنوز هم مشخص نیست کاکس قرار است صرفا فقط متیو مرداک باشد و وکالت را انجام دهد، یا اینکه لباس Daredevil را بپوشد و دوشادوش مرد عنکبوتی در صحنه‌های اکشن فیلم حضور داشته باشد. به احتمال زیاد ممکن است که استودیو چگونگی حضور او را اعلام نکند و این سورپرایز را تا زمان اکران فیلم نگه دارد.

خیل از افراد متوجه‌ی قطع ارتباط سریال‌های مارول پخش شده از نتفلیکس و فیلم‌های MCU (با این‌که در یک یونیورس مشترک حضور دارند)، شده‌اند. حضور کاکس احتمالا زمینه سازی برای حضور ستارگان دیگر مارول نتفلیکس به مانند کریستن ریتر (جسیکا جونز) و مارک کولتر (لوک کیج) در فیلم‌های یونیورس سینمایی مارول خواهد بود. در کل طرفداران نباید زیاد مشتاق باشند، چرا که اخبار پیرامون حضور کاکس در نسخه‌ی سوم فیلم اسپایدرمن فقط و فقط در حد یک گزارش است و به طور رسمی تایید نشده. آیا شما هم از طرفداران یونیورس مارول هستید؟ کدام سریال و کدام فیلم این یونیورس توانسته شما را به خوبی راضی کند؟ خوشحال می‌شویم که کامنت‌های شما را بخوانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا