حضور نسخه دیگری از مرد عنکبوتی در انیمیشن Spider-Man 2 لو رفت؟

بن رایلی در دنباله اسپایدر ورس

حضور نسخه دیگری از مرد عنکبوتی در انیمیشن Spider-Man 2 لو رفت؟ پارسا خلیلی ۰ ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ سینما
مرد عنکبوتی در انیمیشن Spider-Man 2

با نزدیک شدن به تاریخ دوم ژوئن ۲۰۲۳، باری دیگر حضور نسخه‌ دیگری از مرد عنکبوتی در انیمیشن Spider-Man 2 لو رفت و حسابی خبرساز شد. این دنباله جذاب ضمن روایت ادامه داستان مایلز مورالز و اسپایدر گوئن، به معرفی نسخه‌های دیگری از مرد عنکبوتی نیز خواهد پرداخت.

در تابستان سال آینده، طرفداران مرد عنکبوتی می‌توانند با انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse، شاهد روایت ادامه داستان مایلز در مولتی ورس باشند. زمانی که این دنباله جذاب برای اولین بار در همایش CinemaCon 2022 معرفی شد، تیم توسعه اعلام کرد که با داشتن بیش از ۲۵۰ شخصیت مختلف در داستان انیمیشن، قصد دارند مولتی‌ ورس را به‌گونه‌ای گسترش دهند که قبلا هرگز امکان‌پذیر به نظر نمی‌رسید. تا اینجای کار تنها یک تیزر کوتاه به نمایش گذاشته شد که تقابل مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ اسکار آیزک (Oscar Isaac) با مایلز مورالز را شامل می‌شد.

اکنون چند ماهی از بازاریابی سونی برای این دنباله مهیج می‌گذرد که برخی از آنها حضور شخصیت‌های مختلف مثل Cyborg Spider-Woman و Spider-Punk را تایید کرده‌اند. اما حال به‌لطف یکی دیگر از محصولات جدید، اولین نگاه به Scarlet Spider، یکی از هیجان‌انگیزترین نسخه‌های مرد عنکبوتی در فضای مجازی منتشر شده است.

 

نسخه دیگری از مرد عنکبوتی در انیمیشن Spider-Man 2

اخیرا کاربری در توییتر با نام haileestan2007، با انتشار یک عکس حضور اسکارلت اسپایدر در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را تایید کرد. در کمیک‌ها بن رایلی که با نام اسکارلت اسپایدر شناخته می‌شود نسخه شبیه‌ساز پیتر پارکر است که توسط Jackal خلق شده است. در ابتدا هدف او نابودی مرد عنکوتی بود اما پیرو یک سری اتفاقات، بن تصمیم می‌گیرد جناح خود را عوض کرده و از مردم نیویورک محافظت کند.

این تصویر متعلق به یک بازی Trouble با تم انیمیشن Spider-Verse است که نگاهی تازه به یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های مردعنکبوتی دارد. همچنین به‌نظر می‌رسد تیم توسعه در طراحی اسکارلت اسپایدر به ظاهر کمیکی او وفادار بوده‌اند اما تا حدودی تغییرات کوچکی را نیز اعمال کردند. صرف نظر از ظاهر، در حال حاضر  نقش و جایگاه او در داستان Across the Spider-Verse مشخص نیست اما با توجه به اینکه سونی تصمیم گرفته حضور او در انیمیشن را اینگونه تایید کند، می‌شود با اطمینان اظهار داشت که اسکارلت اسپایدر یکی از شخصیت‌های اصلی داستان خواهد بود و به مایلز و گوئن در ماجراجویی مولتی‌ ورسی بعدی‌شان کمک خواهد کرد.

اینکه آیا طرفداران می‌توانند در این دنباله شاهد روایت داستان پیشینه بن ریلی باشند یا نه، هنوز مشخص نیست، به خصوص که این اولین تصاویر تبلیغاتی است که به حضور او اشاره می‌کند. مهم نیست اسکارلت اسپایدر چه نقشی در داستان انیمیشن ایفا می‌کند، چیزی که مهمه این است که او یکی از قطعات اصلی این پازل خواهد بود، زیرا Across the Spider-Verse به دنیاهای جدید سفر می‌کند و ابرقهرمانان و ابرشرورهایی که قبلا دیده نشده‌اند را به تصویر می‌کشد.

انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ ۲ ژوئن سال ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲) در سینماهای سراسر دنیا اکران خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ چه شخصیت‌های دیگری در این انیمیشن حضور خواهند داشت؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا