حضور شخصیتی آشنا در دنباله انیمیشن Spider-Verse لو رفت

حضور نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی

دنباله انیمیشن Spider-Verse

با نزدیک شدن به تاریخ دوم ژوئن ۲۰۲۳، شخصیت‌های بیشتری از دنباله انیمیشن  Spider-Verse در فضای مجازی لو می‌روند. این انیمیشن جذاب ضمن روایت ادامه داستان مایلز مورالز شمیک مور (Shameik Moore) و اسپایدر گوئن هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld)، به معرفی نسخه‌های دیگری از مرد عنکبوتی نیز خواهد پرداخت. 

پس از عملکرد بی‌نظیرشان در جان بخشیدن به کینگ پین، تیم توسعه شخصیت اسپات که یکی از قدیمی‌ترین ابرشرورهای مرد عنکبوتی در کمیک‌ها است را با صداپیشگی جیسون شوارتزمن (Jason Schwartzman) به‌عنوان آنتاگونیست دنباله Spider-Verse انتخاب کردند. اما او تنها ابرشرور انیمیشن نخواهد بود، زیرا جورما تاکن (Jorma Taccone) نیز در این پروژه صداپیشگی شخصیت والچر را بر عهده دارد.

شاید در حال حاضر اطلاعات زیادی از داستان یا شخصیت‌های پروژه در دست نباشد، اما به لطف تصویری که اخیر در توییتر منتشر شده، حضور Spider-Punk در دنباله انیمیشن Spider-Verse لو رفته است.

در زمین ۱۳۸ کمیک‌ها شخصی به نام هابی براون به جای پیتر پارکر توسط عنکبوتی ژنتیکی گزیده می‌شود. به خاطر علاقه‌اش به موسیقی راک، طراحی متفاوت لباسش و همچنین حمل کردن گیتار برقی، خود را اسپایدر پانک خطاب می‌کند. او حتی یک بار در خط داستانی معروفی موفق شد با استفاده از قدرت موسیقی راک و گیتار برقی نمادینش به سلطنت نورمن آزبورن پایان بدهد. این شخصیت به قدری محبوب است که لباسش در بازی بی‌نظیر Marvel’s Spider-Man نیز موجود است و کاربران قادرند با استفاده از قدرت گیتار برقی معروفش با تبهکاران مبارزه کنند.

نکته جالب اینجاست که کمپانی Sony Animation به شخصیت‌های مولتی ورسی بی‌شماری دسترسی دارد و می‌تواند داستان‌های مهیج و جذاب بسیاری را برای طرفداران مرد عنکبوتی به تصویر بکشد. برای مثال نقش بزرگ و پررنگ اسپایدرمن ۲۰۹۹ در این دنباله پیرو حضور افتخاری غیر منتظره‌اش‌ در فیلم اول، تنها آغاز راه سونی در گسترش دنیای عظیم اسپایدر ورس است. طبق صحبت‌های تیم توسعه، هواداران می‌توانند انتظار شخصیت‌های بیشتری نسبت به فیلم اول داشته باشند. اسپایدر پانک تنها یکی از نسخه‌های مرد عنکبوتی در این انیمیشن خواهد بود و هنوز سورپرایزهای بسیار زیادی وجود دارد که از دید مخاطبین پنهان مانده است.

کریستوفر میلر (Christopher Miller)، یکی از نویسندگان پروژه نیز اخیرا اظهار داشت که این دنباله با مقیاسی عظیم به روایت داستانی شخصی خواهد پرداخت. بنابراین طرفداران می‌توانند در ماه ژوئن آینده، شاهد اثری درجه یک از دنیای اسپایدر ورس باشند.

انیمیشن موردانتظار Spider-Man: Across The Spider-Verse در تاریخ ۲ ژوئن سال ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲) در سینماها اکران خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ چه شخصیت‌های دیگری در این انیمیشن حاضر خواهند شد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا