تولید دنباله‌ی Spider-Man: Into The Spider-Verse آغاز شد

سونی و مارول باز هم غوغا می‌کنند

دنباله‌ی Spider-Man: Into The Spider-Verse

نیک کاندو، انیماتور اصلی دنباله‌ی Spider-Man: Into The Spider-Verse به صورت رسمی از شروع مراحل تولید این انیمیشن مورد انتظار خبر داد.

اخیرا انیماتور دنباله‌ی Spider-Man: Into The Spider-Verse در پستی که در حساب توییتر خود منتشر کرده، از شروع تولید این پروژه خبر داده و طرفداران دنیای مارول را هیجان‌زده کرده است. قسمت اصلی Spider-Man: Into The Spider-Verse در دسامبر ۲۰۱۸ میلادی با همکاری سونی و مارول عرضه شد و استقبال خوبی را از سوی علاقه‌مندان فرنچایز اسپایدرمن دریافت کرد. این انیمیشن توانسته به موفقیت‌های زیادی از جمله جایزه‌ی اسکار بهترین انیمیشن سال، دست پیدا کند و مبلغی معادل ۳۷۵ میلیون دلار فروش داشته باشد.

هنوز جزئیاتی از Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 منتشر نشده و سازندگان در مورد محتوای آن صحبتی نکرده‌اند. با این‌حال طبق شناختی که از دو استودیوی محبوب سونی و مارول داریم و با توجه به موفقیت‌هایی که Spider-Man: Into The Spider-Verse تا کنون کسب کرده، انتظار می‌رود باز هم شاهد انیمیشن جذاب و راضی‌کننده‌ای از این دو شرکت باشیم.

جالب است بدانید علاوه‌بر قسمت دوم این انیمیشن سینمایی، اسپین‌آف Spider-Man: Into the Spider-Verse هم درحال ساخته شدن است. البته هنوز مشخص نیست این اسپین‌آف در چه مرحله‌ای از تولید قرار دارد و تنها از حضور اسپایدر-گوئن/گوئن استیسی، اسپایدر-وومن/جسیکا درو و اسپایدر-گرل/می پارکر، به‌عنوان شخصیت‌های اصلی باخبر هستیم.

ماه گذشته سونی اعلام کرد دنباله‌ی Spider-Man: Into The Spider-Verse در آپریل سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه شود اما این تاریخ عقب افتاده و قرار است در ۱۵ مهر ۱۴۰۱ (مصادف با ۷ اکتبر ۲۰۲۲) شاهد پروژه‌ی مشترک دیگری از سونی و مارول باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا