ایستراگ سریال ماموران شیلد در اسپایدر ورس 2 که متوجه آن نشده بودید

توجه به جزئیات در سه‌گانه اسپایدر ورس بی‌نظیر است

ایستراگ سریال ماموران شیلد در اسپایدر ورس 2 که متوجه آن نشده بودید پارسا خلیلی ۰ ۰۵ تیر ۱۴۰۲ سینما
شیلد در اسپایدر ورس 2

اخیرا جدیدترین ویدیوی تبلیغاتی سونی از ایستراگ سریال ماموران شیلد در اسپایدر ورس 2 پرده برداشته است که قبلا هیچکس متوجهش نشده است.

سریال ماموران شیلد به‌دنبال موفقیت فیلم The Avengers در گیشه، توسط استودیو تلویزیونی مارول (Marvel Television) تولید و تابستان سال ۲۰۱۳ از شبکه ABC پخش شد. داستان بی‌نظیر این مجموعه ۲۲ قسمتی بعد از وقایع فیلم انتقام ‌جویان روایت شده و به‌طور خاص روی فیل کولسن و تیم کوچکی از ماموران شیلد که به‌جهت بررسی پرونده‌های مرموز شکل گرفته بود، تمرکز داشت.

فصل اول سریال به‌قدری موفق بود که شبکه ABC آن را برای هفت فصل طولانی تمدید کرد و هر بار ماموران شیلد را در موقعیت‌هایی هیجان انگیز و نفس‌گیر قرار می‌داد. همچنین شایان ذکر است که سریال .Agents of S.H.I.E.L.D با ایستراگ‌های متعدد از وقایع دنیای سینمایی مارول به روشی هوشمندانه داستان هر فصل را به فیلم‌های سه فاز اول (The Infinity saga) این فرانچایز بزرگ ربط می‌داد، اما متاسفانه کوین فایگی (Kevin Feige) هیچگاه آن را جزوی از MCU ندانست. با این حال سونی با قرار دادن ایستراگی کوچک از سریال ماموران شیلد در اسپایدر ورس 2، طرفداران این سریال محبوب را حسابی غافلگیر کرده است.

هفته گذشته صفحه اینستاگرام پلی استیشن و سونی ویدیویی کوتاه از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را منتشر کردند که در آن ایستراگی جدید به چشم می‌خورد. اگر با دقت به این ویدیو نگاه کنید، تکه‌ای از روزنامه نیویورک بولتن را روی دیوار مایلز مشاهده خواهید کرد که مامور دیزی جانسون با بازی کلویی بنت (Chloe Bennet) را نشان می‌دهد و زیر آن نوشته “قهرمان یا فراری؟”.

اگر سریال .Agents of S.H.I.E.L.D را تماشا کرده باشید، مطمئنا این ایستراگ برایتان آشنا خواهد بود، چراکه این تکه روزنامه نیویورک بولتن اولین بار در قسمت‌ پایانی فصل سوم سریال دیده شده بود. برای کسانی که سریال را تماشا نکرده‌اند، داستان فصل چهارم با معمایی بزرگ آغاز می‌شود؛ مامور دیزی جانسون ملقب به کوئیک (Quake) کجاست و چرا از دید سازمان شیلد پنهان شده است؟ اما قبل از آن در سکانس‌ پایانی فصل سوم دیواری پر از روزنامه و سرنخ‌های گوناگون را می‌بینیم که نتیجه شش ماه جستجوی کولسن است و یکی از آنها همین تیتر خبری “قهرمان یا فراری” است. 

در حال حاضر بازگشت کلویی بنت به نقش دیزی جانسون در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و تمامی شایعات و گمانه زنی‌های اخیر در رابطه با حضور او در سریال Secret Invasion نیز به‌کلی تکذیب شده است. با این حال اگر بنت واقعا قصد ایفای نقش دیزی جانسون در دنیای سینمایی مارول را داشته باشد، احتمالا در قالب ریبوتی ملایم خواهد بود، درست مثل اتفاقی که برای دردویل چارلی کاکس (Charlie Cox) رخ داد.

اکران انیمیشن بی‌نظیر Spider-Man: Across the Spider-Verse همچنان در سینماها ادامه دارد و سریال هفت فصلی .Agents of S.H.I.E.L.D نیز در سرویس استریم دیزنی پلاس موجود است.

4.2 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا