1%
  • 10/10

تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی آنلاین اسپایدرمن لو رفت

روایت بخشی از داستان از زبان پیتر!!

تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی آنلاین اسپایدرمن لو رفت ۱۲ ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

به‌دنبال خبرساز شدن اولین تریلر، گروه هکری که استودیو اینسامنیاک گیمز را هک کرده بود، به‌تازگی تریلر جدیدی از بازی آنلاین اسپایدرمن را با دنیا به اشتراک گذاشته‌اند.

با اینکه چیزی حدود یک سال از حمله سایبری استودیو اینسامنیاک گیمز می‌گذرد، اما متاسفانه پس لرزه‌هایش همچنان ادامه دارد. هر روزه اطلاعات محرمانه جدیدی در فضای مجازی بین طرفداران دست به دست می‌شود که جدیدترین آن تریلر رونمایی بازی کنسل شده اسپایدرمن با عنوان Spider-Man: The Great Web است. از آنجایی که پروژه در مراحل اولیه توسعه کنسل شده، اطلاعات چندان مهمی به بیورن درز نکرده، اما به‌لطف افشاگری هکرها، اکنون درک بهتری از بازی آنلاین اسپایدرمن داریم.

در تریلر هفته گذشته مشخص شد که بازیکنان می‌توانستند در نقش مردان یا زنان عنکبوتی دلخواه خود وارد تیم‌های پنج نفره شوند و به جنگ با گروه شش خبیث و سایر ابرشروران فرانچایز بروند. دومین تریلر که به‌تازگی لو رفته نیز روی گیم پلی متمرکز می‌شود و بخش‌هایی از داستان را با صداپیشگی یوری لوینتال (Yuri Yowenthal) روایت می‌کند. اینطور که پیداست داستان بازی حول محور وب بزرگ (خط زمانی مقدسی که تمامی دنیاهای موازی را مانند تار عنکبوت بهم متصل کرده است) می‌چرخد، زیرا پیتر می‌گوید:

برخی از ما سعی داشتیم از وب بزرگ محافظت کنیم، اما شکست خوردیم. اگر تاری که دنیاهای موازی را بهم متصل کرده پاره شود، جان همه به خطر میوفتد. بنابراین اگر صدای من را میشنوی و هنوز سر پا هستی، به ما ملحق شو.

درسته که ساخت بازی‌های لایو سرویس خیلی موفقیت‌آمیز نیستند، بهترین مثالش هم بازی شکست خورده و فراموش‌شده Marvel’s Avengers است، اما به‌هیچ وجه نمی‌توان انکار کرد که کنسل شدن این پروژه چقدر ناراحت کننده است، آن هم با توجه به کارنامه کاری استودیو اینسامنیاک گیمز. البته با توجه به استقبال بی‌سابقه طرفداران، همچنان احتمال احیا شدن بازی Spider-Man: The Great Web وجود دارد. بنابراین هرگز نگو هرگز.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments