1%
  • 9.5/10

ستاره سری بازی های اسپایدرمن؛ داستان پیتر پارکر هنوز به سرانجام نرسیده است

یوری لوینتال به شایعات واکنش نشان داد!!

ستاره سری بازی های اسپایدرمن؛ داستان پیتر پارکر هنوز به سرانجام نرسیده است ۲۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سری بازی های اسپایدرمن

ستاره سری بازی های اسپایدرمن به‌تازگی سکوت خود را شکسته و به شایعات اخیر مبنی بر کشته شدن پیتر پارکر در قسمت بعدی فرانچایز واکنش نشان داده است.

جدیدترین قسمت از سری بازی های اسپایدرمن اینسامنیاک گیمز که اخیرا در ۹ بخش DICE Awards 2024 نامزد شده، قهرمان دوست‌داشتنی مارول را با بزرگترین دشمن خود، یعنی نیمه تاریک درونش روبرو کرد. بعد از پایان دادن به سلطه سیمبیوت ونوم، پیتر تصمیم گرفت تا برای مدتی از ابرقهرمان بودن فاصله بگیرد و روی ساختن زندگی مشترک خود با مری جین تمرکز کند. در این میان مایلز به او اطمینان داد که می‌تواند به‌تنهایی از شهر نیویورک و مردمش محافظت کند.

برخی از بازیکنان پایان بازی Spider-Man 2 را به‌عنوان بازنشستگی پیتر تفسیر کردند، اما زمانی که اینسامنیاک گیمز مایلز را به‌عنوان اسپایدرمن اصلی دنیای مارولی خود معرفی کرد، اوضاع تغییر کرد و شایعه کشته شدن پیتر در قسمت سوم قوت گرفت. حالا بعد از گذشت چند ماه، یوری لوینتال (Yuri Lowenthal)، بازیگر سری بازی های اسپایدرمن در مصاحبه کوتاهی که با رسانه روایتی داشته، برای اولین بار درباره این شایعات و گمانه‌زنی‌ها صحبت کرده است.

هر چقدر هم که پیتر دوست داشته باشد اسپایدرمن بودن را کنار بگذارد و یک زندگی نرمال را تجربه کند، اما فکر نمی‌کنم چنین چیزی هیچوقت اتفاق بیوفتد. درباره شایعه دیگر هم نمی‌توانم با قاطعیت حرف بزنم چون هنوز فیلمنامه‌ای به دستم نرسیده است. با این حال فکر نمی‌کنم این آخرین باری باشد که پیتر را می‌بینیم. داستان او هنوز به سرانجام نرسیده است.

آیا اینسامنیاک گیمز برنامه‌ای برای بازی Spider-Man 2 دارد؟ در حال حاضر به‌جز آپدیت مورد انتظاری که حالت نیوگیم پلاس و چندین لباس جدید را شامل می‌شود، مورد خاصی توسط توسعه‌دهندگان مطرح نشده، اما طبق اطلاعات محرمانه لو رفته، اینسامنیاک گیمز سه بسته الحاقی رایگان برای این بازی در نظر گرفته که هر کدام شامل داستان، باس فایت و مراحل فرعی جدید می‌شوند.

اینطور که پیداست اولین بسته الحاقی با نام Beetle Infestation در سه ماهه آخر سال مالی جاری یعنی ژانویه تا مارچ (دی تا اسفند سال ۱۴۰۲) عرضه می‌شود و بسته الحاقی دوم با نام Extreme Carnage در فصل بهار یعنی آپریل تا ژوئن (فروردین تا خرداد سال ۱۴۰۳) آماده می‌شود. بسته الحاقی سوم با نام Spider-Verse Anomaly نیز در ماه‌های پایانی سال یعنی اکتبر تا دسامبر (مهر تا آذر سال ۱۴۰۳) برای دانلود در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی Spider-Man 2 هم اکنون به‌صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن 5 قابل تجربه است و به‌ احتمال زیاد اواخر سال ۲۰۲۴ برای پی‌سی پورت می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments