امکان حضور صداپیشه‌ی سریال Spider-Man در Spider-Verse 2 وجود دارد

کریستوفر دنیل بارنز: باعث افتخارم خواهد بود


کریستوفر دنیل بارنز صداپیشه‌ی سریال Spider-Man در مصاحبه‌ی جدید خود به حضور در انیمیشن 2 Spider-Man: Into the Spider-Verse ابراز تمایل کرد.

دنباله‌ی یک اثر سینمایی معمولا مدتی پس از اکران آن تایید می‌شود اما Spider-Man: Into the Spider-Verse یک استثنا است. سونی پیکچرز که با در نظر گرفتن بازخوردهای مثبت کاربران اینترنت نسبت به موفقیت جدیدترین اثرش مطمئن بود، حدودا یک ماه مانده به اکران، ساخت قسمت دوم را تایید کرد. از آن زمان تاکنون، بسیاری از طرفداران کنجکاو بوده‌اند که بدانند چه نام‌های شناخته شده‌ای در دنباله حضور می‌یابد؛ زیرا در قسمت اول بازیگران محبوبی از جمله کریس پاین (Chris Pine)، هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) و نیکولاس کیج (Nicolas Cage) به صداپیشگی پرداخته بودند.

اگر از طرفداران محصولات ساخته شده بر اساس کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی باشید، باید با کریستوفر دنیل بارنز (Christopher Daniel Barnes) آشنا باشید. او وظیفه‌ی صداپیشگی پیتر پارکر را در انیمیشن سریالی Spider-Man بر عهده داشت که بین سال‌های ۱۹۹۴ الی ۱۹۹۸ میلادی از شبکه‌ی فاکس کیدز نتورک روی آنتن ‌رفت. این محصول به واسطه‌ی پرداختن به زندگی شخصی پیتر، حضور دشمنان کلاسیک این ابرقهرمان و به تصویر کشیدن خط‌های داستانی مختلف بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. بسیاری از کارشناسان آن را بهترین سریال ساخته شده بر اساس تارزن نیویورکی می‌دانند. بارنز چندی پیش مصاحبه‌ای را با کانال یوتیوب It’s Recording Time انجام داد. در بخشی از گفتگو سوالی پیرامون 2 Spider-Man: Into the Spider-Verse پرسیده شد و این صداپیشه‌ی آمریکایی هم صراحتا به حضور در آن ابراز تمایل کرد:

اگر این اتفاق بیافتد عالی خواهد شد. وظیفه‌ی صداپیشگی مرد عنکبوتی را در تعدادی از بازی‌های ویدیویی بر عهده داشتم و اگر به‌واسطه‌ی Into the Spider-Verse 2 فرصتی دوباره برای انجامش به‌دست بیاورم، باعث افتخارم خواهد بود. مقداری سنم برای این کار بالا رفته است. برای همین، بهتر است نسخه‌ی میانسال مرد عنکبوتی را به من بسپارند.

کریستوفر دنیل بارنز پس از حضور در سریال Spider-Man، وظیفه‌ی صداپیشگی نسخه‌های مختلف پیتر پارکر را در Spider-Man: Edge of Time ،Spider-Man: Shattered Dimensions و Marvel Heroes را بر عهده گرفت. برای مثال، او در Shattered Dimensions جای مرد عنکبوتی نوآر صحبت می‌کرد. نام بارنز در لیست صداپیشه‌های سریال Ultimate Spider-Man هم دیده می‌شود اما او در آنجا نقش‌های دیگری از جمله الکترو را بر عهده داشت.

اواخر خرداد بود که انیماتور 2 Spider-Man: Into The Spider-Verse با انتشار یک پست توییتری از ورود پروژه به فاز تولید خبر داد. در حال حاضر، اطلاعات چندانی از داستان موجود نیست و تنها می‌دانیم مایلز مورالس در ادامه‌ی ماجراجویی‌های خود با تاکویا یاماشیرو نسخه‌ی ژاپنی مرد عنکبوتی و مرد عنکبوتی 2099 ملاقات می‌کند. در ضمن، طبق گفته‌های کریستوفر میلر (Christopher Miller) یکی از پنج تهیه‌کننده‌ی این انیمیشن سینمایی، قرار است قسمت دوم طرفداران را غافل‌گیر کند.

دنباله‌ی Spider-Man: Into The Spider-Verse قرار بود از تاریخ ۱۹ فروردین سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۸ آوریل سال ۲۰۲۲) روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما در حال حاضر برای اکران از تاریخ ۱۵ مهر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۷ اکتبر) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا