اندرو گارفیلد بازیگر مرد عنکبوتی شگفت انگیز از سینما و بازیگری فاصله می‌گیرد

اندرو گارفیلد بازیگری را موقتا کنار گذاشت

اندرو گارفیلد بازیگر مرد عنکبوتی شگفت انگیز از سینما و بازیگری فاصله می‌گیرد نرگس کریمی پور ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ مارول
اندرو گارفیلد بازیگر مرد عنکبوتی شگفت انگیز

اندرو گارفیلد (Andrew Garfield)، بازیگر مرد عنکبوتی شگفت انگیز، پس از بازی در فرچایز اسپایدرمن و چند پروژه متفرقه در سال ۲۰۲۱، عنوان می‌کند که اکنون قصد دارد تا از حرفه بازیگری برای مدتی فاصله بگیرد. گارفیلد در مصاحبه خود با رسانه ورایتی عنوان کرده است که برای مدتی نیاز دارد تا به صورت یک فرد عادی زنده کرده و در رابطه با زندگی خود و تجارب کاری‌اش تجدید نظر کند. 

اندرو گارفیلد مطمئناً اخیراً در جریان فیلم جدید اسپایدرمن از استودیو مارول تجربه‌ی چندان خوشایندی در رویارویی با مطبوعات نداشته است. همچنین هر سه فیلم جدید او محصول سال ۲۰۲۱ بوده‌اند. در ابتدا فیلم The Eyes of Tammy Faye، سپس فیلم Tick, Tick… Boom! و در نهایت فیلم Spider-Man: No Way Home در سال جای اکران شدند. سیاست‌های تبلیغاتی فیلم Spider-Man: No Way Home به تنهایی باعث شد تا گارفیلد مجبور شود بیشتر سال شایعه‌ ساز تک نفره اخبار باشد و به عنوان یک فرد دروغگو شناخته شود. همچنین در زندگی شخصی‌اش، گارفیلد اخیرا مادر خود، لین، را از دست داده است، فقدانی که آشکارا اعتراف کرده، هنوز او را تحت تاثیر قرار داده و دگرگون می‌کند. بنابراین درک این موضوع که اکنون گارفیلد نیاز دارد تا مدتی ه دور از هر گونه جنجالی با خودش تنها باشد،چندان دشوار نیست.

با این حال ممکن است این فاصله‌گیری چندان طولانی هم نباشد و او زودتر از آنچه که تصور می‌کنید به بازیگری و حتی نقش پیتر پارکر بازگردد. شایعاتی زیادی شنیده می‌شود که عنوان می‌کنند، ممکن است اندرو گارفیلد در فیلم شش خبیث که استارت ساخت آن در صحنه پس از تیتراژ فیلم Morbius زده شد به عنوان مرد عنکبوتی شگفت انگیز حضور داشته باشد. با این حال ممکن است که این وقفه کوتاه یا بلند گارفیلد، در جهت مطالعه بیشتری پیرامون این شخصیت باشد و او در حال حاضر خو را برای پروژه‌های بعدی‌اش آماده می‌کند. 

همچنین نمی‌توان منکر این موضوع شد که گارفیلد طی تبلیغات فیلم Spider-Man: No Way Home بسیار تحت فشار بود و اعتماد طرفداران خود را تا حدی از دست داد. بدون شک این موضوع برای او نا خوشایند بوده و ذهن او را درگیر کرده است. اکنون نیز او تلاش می‌کند تا برای مدت کوتاهی تنها یک فرد عادی باشد و به سوالات مخاطبین و رسانه‌ها در رابطه با آثار بعدی مرد عنکبوتی شگفت انگیز و کمپانی مارول پاسخی ندهد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا