انتشار مستقل ریمستر Marvel’s Spider-Man برای پلی‌استیشن 5

با قیمت ۵۰ دلار

انتشار مستقل ریمستر Marvel’s Spider-Man برای پلی‌استیشن 5 حمید توحیدلو ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
ریمستر Marvel’s Spider-Man برای PS5

استودیو اینسامنیاک گیمز مدتی پیش در پیامی از انتشار مستقل نسخه ریمستر بازی Marvel’s Spider-Man برای پلی استیشن 5 خبر داد.

سال ۲۰۱۸ میلادی بود که استودیو اینسامنیاک گیمز نخستین بازی از سری اسپایدرمن را روانه بازار کرد؛ اثری که تحسین منتقدها و بازیکن‌‎ها را برانگیخت و حسابی مورد استقبال هواداران مارول قرار گرفت. با گذشت دو سال از عرضه آن، تیم سازنده نسخه ریمستر آن را به طور محدود برای پلی استیشن 5 منتشر کرد.

در واقع، نسخه ریمستر به طور جداگانه عرضه نشد و صرفا افرادی که نسخه آلتیمیت بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را خریداری کرده بودند، به رایگان به نسخه ریمستر بازی مزبور دسترسی پیدا کردند. جالب‌تر اینکه حتی دارندگان نسخه اصلی بازی نیز قادر به ارتقای آن به نسخه ریمستر نبودند.

حال، به نظر می‌رسد که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی از این محدودیت صرف نظر کرده و این نسخه به‌زودی در دسترس تمام علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. در همین راستا، ساعاتی پیش استودیوی اینسامنیاک گیمز در پیامی خاطرنشان کرد که نسخه ریمستر Marvel’s Spider-Man به‌زودی به طور مستقل برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شود.

بر اساس بیانیه اخیر این استودیو، نسخه مستقل بازی در آینده نزدیک با قیمت ۵۰ دلار در فروشگاه پلی استیشن به فروش خواهد رسید. از طرفی، افرادی که نسخه پایه یا گوتی (نسخه سال) بازی را چه به صورت فیزیکی و چه به صورت دیجیتالی خریداری کرده باشند، صرفا با پرداخت ۱۰ دلار می‌توانند بازی را به نسخه ریمستر ارتقا دهند.

دارندگان Marvel’s Spider-Man: Miles Morales نیز با ارتقای بازی به نسخه آلتیمیت، به رایگان می‌توانند ریمستر اسپایدرمن را دریافت کنند. با این وجود، دقت داشته باشید که ریمستر این عنوان به سرویس اشتراکی پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم راه نمی‌یابد و افرادی که از طریق این سرویس مشغول تجربه بازی هستند، نمی‌توانند نسخه ریمستر یا نسل نهمی بازی را دریافت کنند.

لازم به ذکر است که ریمستر مرد عنکبوتی در حال حاضر برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر در دسترس قرار دارد. گفتنی است که دنباله این اثر به نام Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی به طور انحصاری برای PS5 عرضه خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا