1%
  • 9/10

نیکولاس کیج در سریال Spider-Man Noir بازی می‌کند

اسپایدرمن نوآر در تلویزیون

نیکولاس کیج در سریال Spider-Man Noir بازی می‌کند ۲ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سریال Spider-Man Noir

نیکولاس کیج بازیگر مطرح آمریکایی و برنده جایزه اسکار در حال گفتگو برای ایفای نقش به عنوان بازیگر اصلی در لایو اکشن سریال Spider-Man Noir است.

طی به‌روزرسانی به اشتراک گذاشته شده برای تولیدات تلویزیونی شرکت سونی، یک سریال لایو اکشن از شخصیت Spider-Man Noir در حال ساخت قرار داشته و برای پخش در سرویس استریمی شرکت آمازون یعنی Prime Video آماده می‌شود.

به گزارش نشریه The Ankler، نیکولاس کیج به صورت جدیدی در حال صحبت برای ایفای نقش به عنوان شخصیت اصلی بوده و بدین ترتیب، کیج که وظیفه صداپیشگی شخصیت Spider-Man Noir در فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse را برعهده داشته بود به نقش خود باز خواهد گشت. این خبر در حالی منتشر شده که همین نشریه اظهار داشته است لیست کامل نویسندگان عنوان دیگری از مجموعه اسپایدرمن یعنی Silk: Spider Society تکمیل شده و تولید آن به صورت جدی دنبال می‌شود.

پیش از این گزارش شده بود استیون لایت فود (Steven Lightfoot) که پیش از این به عنوان سازنده و شورانر روی سریال Marvel’s The Punisher با بازی جان برنثال (Jon Bernthal) کار کرده بود، قرار است به عنوان تهیه کننده اجرایی و یکی از شورانرها روی سریال Spider-Man Noir فعالیت داشته باشد. با توجه به این موضوع که نیکولاس کیج قرار است به عنوان شخصیت اصلی در این سریال ایفای نقش کند، می‌توان انتظار داشت این سریال به گسترش شخصیت اسپایدرمن نوآر که پیش از این در دنیای فیلم‌های Spider-Verse حضور داشته است بپردازد اما هنوز این موضوع و دیگر جزئیات داستانی آن مشخص نشده است.

کیج پیش از این در رابطه با شخصیت اسپایدرمن نوآر اظهار کرده بود که “این یک شخصیت بسیار شگفت‌انگیز است. اسپایدرمن نوآر کاراکتری است که می‌تواند در کنار سایر ستارگان محبوبم از دنیای فیلم‌های نوآر قرار بگیرد. اهمیتی ندارد اگر نسل جدید شناختی با هافری بوگارت یا جیمز کاگنی ندارند. نکته مهم این است که آواسازی‌ها و ریتم‌شان جلو دوربین کار می‌کند. به نظر من اسپایدرمن، باحال‌ترین شخصیت ابرقهرمانی است و ترکیب آن با فضای نوآر می‌تواند یادآور عصر طلایی عناوین دهه 1930 باشد که باعث می‌شود هیجان‌انگیزترین شخصیت در میان دیگر شخصیت‌های ابرقهرمانی شود. “

قطعا در آینده شاهد انتشار اخبار بیشتری در خصوص این سریال خواهیم بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments