تصاویر حذف شده Spider-Man: No Way Home و نقش مرموز وولچر

ابرشروری که آخر و عاقبت نداشت

تصاویر حذف شده Spider-Man: No Way Home

پس از گذشت یک سال از اکران، به تازگی تصاویر حذف شده Spider-Man: No Way Home منتشر شده که شخصیت وولچر در آن‌ها حضور دارد.

فیلم Spider-Man: No Way Home سال گذشته توانست نظر بسیاری از طرفداران قدیمی و جدید دنیای سینمایی مارول و آثار سری مرد عنکبوتی را به خود جلب کند. داستان فیلم درباره اتفاقاتی بود که پس از باز شدن درهایی به سوی جهان موازی، با آمدن ابرشرورهای قدیمی سری مرد عنکبوتی رخ می‌دهد و جالب‌تر اینکه بازیگران قدیمی نقش‌های ابرشرور، مجددا بازگشته بودند.

با این حال درست از همان زمان که متوجه شدیم آلفرد مولینا (Alfred Molina) رسما برای ایفای نقش داک اک (Doc Oc) یا همان دکتر اختاپوس باز می‌گردد، شایعات بسیاری در سطح اینترنت منتشر شد که همگی به حضور دو مرد عنکبوتی قدیمی با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) اشاره داشتند؛ موضوعی که در نهایت پس از مدت‌ها انتظار واقعیت پیوست تا با کنار هم جمع شدن سه مرد عنکبوتی از سه دوره مختلف، طرفداران به اوج هیجان عنکبوتی برسند!

اما مدتی است که از فیلم‌های اکران شده دنیای سینمایی مارول، اطلاعاتی از تصاویر و سکانس‌های حذف شده منتشر می‌شود که فوق‌العاده جالب هستند. برای مثال، ما روز گذشته دیدیم که تصاویری از فیلم Doctor Strange 2 منتشر شده و نشان می‌دهند که اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) دشمن جادوگر اعظم نیست. همچنین سایر تصاویر مربوط به آن، نشان می‌دادند که چطور شخصیت منفی داستان نایتمر (Nightmare) بوده و پس از عوض شدن کارگردان، روایت آن عوض شده است. این در حالی است که اینبار، تصاویری از صحنه‌های حذف شده فیلم No Way Home منتشر شده که ظاهرا شخصیت وولچر (Vulture) در آن‌ها نقش داشته است.

تصاویر حذف شده فیلم Spider-Man: No Way Home

شخصیت وولچر با بازی مایکل کیتون (Micheal Keaton)، در فیلم اول مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول که با عنوان Homecoming اکران شده بود، حاضر شد و از پیتر پارکر (Peter Parker) شکست خورد. وولچر در نهایت دستگیر شد و به زندان افتاد، به همین دلیل نیز بسیاری از افراد انتظار داشتند که با کنار هم جمع شدن ابرشرورهای مختلف جهان اسپایدرمن در No Way Home، وولچر نیز در کنار گرین گابلین (Green Goblin)، الکترو (Electro) و سندمن (Sandman) حاضر شود.

این ایده در ابتدا برای تیم طراحی صحنه No Way Home یک گزینه بوده و حتی آن‌ها اخیرا تصاویری را منتشر کرده‌اند که در بالا می‌توانید نمونه‌هایی از آن را ببینید. در یکی از این تصاویر می‌توانید ببینید که دکتر اختاپوس و سندمن در یک گاراژ که مخفیگاه خانه هپی (Happy) است دیده می‌شوند. اما اگر به سمت راست آن‌ها دقت کنید، شخصیتی که با یقه پردار ایستاده، همان وولچر است؛ موردی که توسط فیل لنگون (Phil Langone)، یکی از اعضای تیم طراحی استودیو مارول (Marvel Studios) تایید شده است.

سپس در سایر تصاویر می‌توانید مشاهده کنید که به جای مبارزه در ساختمان، ایده اولیه و مد نظر برای سازندگان این بوده که خانه هپی در محیطی بازتر باشد. این محوطه را در تصاویر حذف شده Spider-Man: No Way Home می‌توانید قبل از خیانت گرین گابلین و بعد از حمله او به پیتر پارکر را تماشا کنید. همچنین گفته شده که در نسخه اولیه فیلم، قرار بوده تا پلیس‌های بسیاری در این درگیری دخیل باشند و گرین گابلین تعدادی از آن‌ها را می‌کشد!

به هر حال مایکل کیتون متاسفانه برای ایفای نقش وولچر چندان هم طی سالیان اخیر شانس نداشته است. اول از همه کاراکتر او زندانی شد تا برای پروژه‌های بعدی استفاده شود، بعد هم ایده آوردن او در کنار ابرشروران No Way Home حذف شد. سپس او در یکی از بدترین صحنه‌های پس از تیتراژ تاریخ سینمای ابرقهرمانی حاضر شد تا موربیوس (Morbius) و وولچر (Vulture) برای نبردی بسیار عجیب با یک مرد عنکبوتی ناشناخته آماده شوند.

4.1 8 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا