تاریخ انتشار دومین تریلر Spider-Man: No Way Home رسما اعلام شد

انتظارها به‌زودی پایان می‎‌یابد

تاریخ انتشار دومین تریلر Spider-Man: No Way Home رسما اعلام شد سورنا رضایی ۳ ۲۳ آبان ۱۴۰۰ سینما
تاریخ انتشار دومین تریلر Spider-Man: No Way Home

سونی پیکچرز سکوت خود را شکست و سرانجام تاریخ انتشار دومین تریلر Spider-Man: No Way Home را اعلام کرده است.

حالا که Eternals به سینماها آمده و در سراسر جهان اکران شده، Spider-Man: No Way Home در صف انتشار قرار گرفته تا حدودا یک ماه دیگر روی پرده نقره‌ای بیاید. No Way Home مدت کوتاهی پس از Spider-Man: Far From Home جریان داشته و پیتر پارکر را خسته از شرایط موجود نشان می‌دهد. او پس از لو رفتن هویت واقعی مرد عنکبوتی شدیدا تحت فشار مردم و رسانه‌ها قرار گرفته و از همه مهم‌تر، به خاطر پاپوش میستریو در آستانه محاکمه قرار دارد. پیتر که آینده روشنی در پیش روی خود نمی‌بینید، به سراغ دکتر استرنج رفته و درخواست کمک می‌کند. جادوگر هم طلسمی را اجرا می‌کند تا خاطرات اخیر مردم جهان را حذف کند اما نظم جهان‌های موازی بهم ریخته و تداخلی میانشان رخ می‌دهد.

در نتیجه بهم ریختن نظم جهان‌های موازی، تعدادی از آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی مانند دکتر اختاپوس با نقش‌آفرینی آلفرد مولینا (Alfred Molina) و الکترو با نقش‌آفرینی جیمی فاکس (Jamie Foxx) مقابل نسخه تام هالند (Tom Holland) مرد عنکبوتی قرار می‌گیرند. حضور مرد شنی، گرین گابلین و لیزارد هم تایید شده اما در حال حاضر نمی‌دانیم چه بازیگرانی نقش‌هایشان را ایفا می‌کنند. البته طرفداران گمان می‌کنند ماجرا به همینجا ختم نشده و نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) تارزن نیویورکی هم در فیلم حضور دارند. آن‌ها با در نظر گرفتن اطلاعات لو رفته طی هفته‌های گذشته به اطمینان رسیده‌اند دومین تریلر همه چیز را رسما تایید خواهد کرد. به همین دلیل، شدیدا منتظرش هستند.

سونی پیکچرز به واسطه یک پوستر تاریخ انتشار دومین تریلر Spider-Man: No Way Home را اعلام کرده است. با توجه به تصویر، استودیو آمریکایی قصد دارد در ساعت ۵ بعد از ظهر ۱۶ نوامبر (مصادف با ساعت ۴:۳۰ بامداد روز چهارشنبه) یک رویداد حضوری در Regal Sherman Oaks برگزار کرده و در جریان آن، تریلر را به نمایش بگذارد. مطابق انتظار، ظرفیت سالن محدود بوده و تعداد مشخصی از علاقه‌مندان می‌توانند در آنجا حضور یابند. استودیو همچنین تاکید دارد برندگان بلیت ملزوم هستند در تمام طول مدت رویداد ماسک به صورت زده و دیگر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند. در ضمن، مدت زمان رویداد مشخص نیست اما سونی در پوستر تاکید دارد این رویداد غافلگیری‌هایی را در خود جای داده است.

ناشر Spider-Man: No Way Home تا به این لحظه هیچ صحبتی از انتشار دومین تریلر در فضای مجازی به میان نیاورده است. با این حال، می‌توان انتظار داشت به محض اتمام نمایش تریلر جزئیاتش توسط کاربران در فضای مجازی منتشر شود. استودیوها همچنین معمولا با گذشت مدتی از نمایش تریلر در سالن‌ها، آن را در اینترنت هم منتشر می‌کنند تا دیگر علاقه‌مندان هم بتوانند پای تماشایش بنشینند. با در نظر گرفتن این موارد، احتمالا تریلر صبح روز چهارشنبه بدون محدودیت در دسترس همگان باشد. در ضمن، چندی پیش یک افشاگر محتویات ویدیو مزبور را لو داد. البته در حال حاضر نسبت به صحت اطلاعات اطمینان نداریم.

به غیر از تام هالند، آلفرد مولینا و جیمی فاکس، بازگشت زندایا (Zendaya)، بندیکت وانگ (Benedict Wong)، جیکوب باتالون (Jacob Batalon)، بندیکت کمبربچ (Benedict Cumberbatch)، جان فاورو (Jon Favreau) و ماریسا تومی (Marisa Tomei) هم رسمی شده است.

در پایان، لازم به ذکر است جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی برای اکران از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا