#مهسا_امینی

رونمایی از لباس جدید مرد عنکبوتی در مجموعه لگو Spider-Man: No Way Home

خبری از نسخه‌های دیگر پیتر پارکر نیست!

مجموعه لگو Spider-Man: No Way Home

شرکت لگو گروپ ساعاتی قبل از مجموعه لگو Spider-Man: No Way Home رونمایی کرد که جعبه آن شامل اطلاعات جالبی می‌شود.

لگو گروپ، یک شرکت تولید اسباب‌بازی است که در دانمارک واقع شده و مجموعه‌های لگو را تولید می‌کند. در صورتی که آشنایی ندارید، باید بگوییم لگو در واقع مجموعه‌ای از قطعات کوچک رنگارنگ است که فرد می‌تواند آن‌ها را به یکدیگر متصل کرده و سازه‌های مد نظر را بسازد. البته مجموعه‌های لگو تنها به قطعات کوچک خلاصه نشده و شامل آیتم‌های دیگر مانند آدمک‌هایی می‌شود. لگو گروپ همکاری ویژه‌ای با والت دیزنی داشته و مجموعه‌های متعددی را با الهام از جنگ ستارگان، دنیای سینمایی مارول یا ایندیانا جونز ساخته و در سراسر جهان عرضه کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد، همکاری مزبور به این زودی‌ها به اتمام نمی‌رسد.

طبق برنامه‌ریزی‌ها، Spider-Man: No Way Home در روزهای پایانی سال جاری میلادی به سینماها می‌آید. با اینحال، مارول یا والت دیزنی از انتشار هر گونه جزئیات خودداری کرده و تنها اطلاعات اولیه در دسترس هستند؛ اطلاعاتی که به ما می‌گویند No Way Home ادامه Spider-Man: Far From Home را به تصویر کشیده و جیمی فاکس (Jamie Foxx)، آلفرد مولینا (Alfred Molina) و بندیکت کمبربچ (Benedict Cumberbatch) در این فیلم بازمی‌گردند تا نقش‌های الکترو، دکتر اختاپوس و دکتر استرنج را ایفا کنند. نحوه بازگشت الکترو و دکتر اختاپوس رسما مشخص نشده اما طبق شایعه‌ها، جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی بر پایه مولتی‌ورس نوشته شده و مخاطبان حین تماشای آن با نسخه‌های قدیمی پیتر پارکر با نقش‌آفرینی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) ملاقات می‌کنند.

لگو گروپ ساعاتی قبل مجموعه لگو Spider-Man: No Way Home را به صورت رسمی در وب سایت خود رونمایی کرد. جعبه مجموعه، پیتر پارکر و زندایا را در ساختمان سنکتام سنکتورم نشان می‌دهد که در واقع مقر فرماندهی دکتر استرنج است. دکتر استرنج و وانگ هم در بخش دیگری از تصویر دیده می‌شوند. نکات جالب جعبه به همین مورد خلاصه نمی‌شود. در گوشه سمت راست تصویر می‌توان مرد عنکبوتی را دید که لباس جدیدی به تن دارد. در ادامه تصاویر مربوط به مجموعه لگو قرار داده شده است:

لباس جدید مرد عنکبوتی در Spider-Man: No Way Home را می‌توان ترکیبی از لباس او در Spider-Man: Far From Home و لباس آیرون اسپایدر دانست. لباس Far From Home مشکی و قرمز بود و لباس آیرون اسپایدر هم به واسطه رنگ طلایی‌اش خودنمایی می‌کرد. البته تغییرات تنها به رنگ‌ها خلاصه نمی‌شود و لوگوی مرد عنکبوتی که وسط قفسه سینه قرار داشت، حالا اندازه بزرگتری دارد.

مجموعه‌های اسباب‌بازی لگو گاهی اوقات بر اساس فیلمنامه و گاهی اوقات هم بدون توجه به آن ساخته می‌شوند. از همین رو، غیبت نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی در مجموعه لگو Spider-Man: No Way Home را نمی‌توان حکم تاییدی بر عدم حضورشان دانست. به خصوص اینکه الکترو و دکتر اختاپوس هم در مجموعه دیده نمی‌شوند. این در حالی است که حضورشان قطعی و رسمی شده است.

طبق گمانه‌زنی‌ها، مرد عنکبوتی در Spider-Man: Far From Home ماجراجویی سختی خواهد داشت. از یک سو، او به عنوان مسئول فاجعه لندن معرفی شده و از همه مهم‌تر، هویت واقعی‌اش لو رفته است. بدین ترتیب، تهدید‌های بزرگی جان او و عزیزترین افراد زندگی‌اش را تهدید می‌کنند. در سوی دیگر، نظم مولتی ورس از بین رفته و شرورهای مختلفی به جهان اصلی مارول می‌آیند.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا