نسخه بلوری Spider-Man: No Way Home شامل بیش از یک ساعت محتوای بیشتر خواهد بود!

دقایق بیشتری با اسپایدرمن!

نسخه بلوری Spider-Man: No Way Home

طبق آخرین گزارش‌های منتشر شده درباره نسخه بلوری Spider-Man: No Way Home ظاهرا این اثر سینمایی چیزی حدود ۱ ساعت محتوای بیشتر را نسبت به آنچه که طرفداران در سینما مشاهده کرده بودند دارد. با این وجود، هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای عرضه این نسخه از فیلم وجود ندارد.

فیلم Spider-Man: No Way Home توانست حتی پس از لو رفتن داستان و سورپرایزهایی که سازندگان نکه داشته بودند، باز هم به یکی از مهم‌ترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول و عملا موفق‌ترین فیلم مرد عنکیوتی تبدیل شود. داستان پیتر پارکر (Peter Parker) آن هم در حالی که سعی می‌کند تا با مشکلات خود برای لو رفتن هویتش کنار بیاید، ابتا یک ایده ساده به نظر می‌رسد، اما سپس پای ابرشرورهای مولتی ورس و همچنین جادوگر اعظم، دکتر استرنج (Doctor Strange) وسط کشیده می‌شود تا هیجان به اوج برسد. با این حال هرقدر هم که این صحنه‌ها هیجان‌انگیز هستند، همچنان لحظه ورود دو اسپایبدرمن قبلی اشک طرفداران را در می‌آورد.

سازندگان در حقیقت با No Way Home سعی کردند تا یک نتیجه‌گیری کلی و کامل را بر سرنوشت پیتر پارکرهای در جهان موازی اعمال کنند؛ چیزی که ثمره دو دهه حضور اسپایدرمن در فیلم‌های مختلف سونی و استودیو مارول بوده است.

با این حال در نسخه سینمایی فیلم، شاهد چیزی حدود ۲ ساعت و نیم محتوا بودیم که در آن، ابتدا داستان پیتر پارکر بعد از وقایع Far From Home روایت می‌شد و سپس به سراغ مسائل مربوط به مولتی ورس و نتیجه خطا رفتن جادو استرنج می‌رفت. اما قاعدتا مثل هر فیلم سینمایی دیگری، No Way Home هم شامل صحنه‌های حذف شده بسیاری بوده است. در حقیقت به گفته تام هالند (Tom Holland)، سکانس‌های بسیاری از محصول نهایی حذف شده که حتی یکی از آن‌ها شامل حضور هری هالند (Harry Holland) برادر او نیز بوده است!

۱۰۰ دقیقه محتوای بیشتر در نسخه بلوری Spider-Man: No Way Home یعنی چه؟!

با دیدن این خبر اولین چیز که به ذهن هر کاربری می‌رسد این است که ۱۰۰ دقیقه بیشتر به فیلم اضافه شده و مثل نسخه Snyder Cut فیلم Justice League، قرار است تا شاهد ۴ ساعت تاب خوردن‌های بیشتر اسپایدرمن باشیم! اما لازم است بدانید که چنین اتفاقی عملا نخواهد افتاد و اگر قرار باشد تا طول خود فیلم با احتساب برخی صحنه‌های حذف شده بیشتر شود،‌ نهایتا به جای ۲ ساعت و نیم، شاهد ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه محتوا خواهیم بود.

این گزارش از سوی کاربری می‌آید که پیش‌تر اعلام کرده بود فیلم Eternals هم در نسخه بلوری جزئیات بیشتری دارد و تقریبا هم درست حرف زده بود. حال نیز برای نسخه بلوری No Way Home احتمال دارد که این ۱۰۰ دقیقه، شامل برخی جزئیات اضافه شده به همان صحنه‌های اصلی یا سکانس‌های کوتاه اضافه شده باشد. مانند لحظه‌ای که یک نفر روی پیتر رنگ سبز می‌پاشد و همان سکانس حذف شده‌ای که در آن، هری هالند نقش کی دزد را بازی می‌کند که نهایتا توسط اسپایدرمن آویزان می‌شود.

همچنین احتمال اینکه در این دقایق اضافه پایان فیلم، شاهد لحظات پشت صحنه باشیم نیز وجود دارد. بخصوص اگر در صحنه‌های پشت صحنه، سکانس‌های مربوط به ضبط با سه بازیگر نقش اسپایدرمن مد نظر سازندگان باشد!

در حال حاضر هیچ تاریخ انتشار خاصی برای نسخه بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home در نظر گرفته نشده، اما جالب است بدانید که برخی پکیج‌های خاص از فروشندگان مختلف به صورت آنلاین برای پیش‌خرید وجود دارد که شامل قاب فلزی و اکشن فیگرهای شخصیت‌های فیلم می‌شوند. البته حتی اگر این آیتم‌ها را پیش‌خرید کنید، باز هم تاریخ انتشار برای شما نشان داده نمی‌شود!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا