پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home منتشر شد

حضور مرد عنکبوتی توبی و گارفیلد در پوسترهای جدید

پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home

به‌تازگی در توییتر پستی به اشتراک گذاشته شد که پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home را با حضور توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در طرح آن به تصویر کشید.

فیلم Spider Man No Way Home که تقریبا ۹ ماه از انتشار آن می‌گذرد، به لطف اکران نسخه طولانی‌تر خود در پرده نقره‌ای هنوز بین طرفداران دنیای سینمایی مارول محبوب است. همچنین این فیلم با کنار هم قرار دادن اسپایدرمن‌های توبی مگوایر، اندرو گارفیلد، تام هالند (Tom Holland) و ویلن‌های آن‌ها باعث شد مخاطبان عام نیز به این اثر جذب شوند و حداقل این فیلم را برای یک بار تماشا کنند. این فیلم بازخوردهای خوبی را دریافت کرد و توانست نمره ۸.۳ را از وبسایت IMDB کسب کند. همچنین فیلم Spider Man No Way Home در باکس آفیس جهانی قریب به ۲ میلیارد دلار به فروش رسید که عددی نجومی و قابل توجهی است.

به‌تازگی سونی و مارول نسخه طولانی‌تر این فیلم را با تحت عنوان The More Fun Stuff اکران کردند که محتوای این اثر را چیزی حدود ۱۰ دقیقه افزایش داده است. فیلم Spider Man No Way Home شامل هفت سکانس سانسور شده است که در نسخه گسترش یافته خود این صحنه‌ها نمایش داده می‌شوند. همراه با عرضه نسخه طولانی فیلم No Way Home، پوسترهای جدیدی از این نسخه منتشر شده است که طرفداران این فیلم می‌توانند از تماشای این آثار هنری لذت ببرند.

پیش از این‌که نسخه طولانی فیلم Spider Man No Way Home اکران شود، Mondo News در توییتر پستی را به قرار داد که سه پوستر باورنکردنی و منحصر به‌فرد این عنوان را با مخطبان به اشتراک گذاشت و مت تیلور (Matt Taylor) را به‌عنوان طراح آن‌ها معرفی کرد. در ادامه می‌توانید این پوسترهای منتشر شده را مشاهده کنید:

اولین پوستر منتشر شده روی مرد عنکبوتی تام هالند متمرکز است که با لباس مدرن و خاص خود در وسط پوستر حضور دارد. همچنین در این اثر هنری منتشر شده می‌توان مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد را در سمت چپ، توبی مگوایر را در سمت راست، دکتر استرنج (Doctor Strange) و ویلن‌های فیلم را نظاره کرد. در پوستر دوم شاهد مرد عنکبوتی توبی مگوایر با لباس کلاسیک خود که در سه‌گانه اسپایدرمن سم ریمی می‌پوشید، در وسط این پوستر هستیم. در پوستر دوم در سمت چپ هالند و سمت راست اندرو گارفیلد قرار دارند. در آخرین پوستر هم مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد را در وسط مشاهده می‌کنیم که همان لباس همیشگی خود را به تن کرده است. به‌علاوه اسپایدرمن هالند و مگوایر در این پوستر نیز مجددا دیده می‌شوند.

یکی از مشکلات اساسی فیلم Spider Man No Way Home استفاده نکردن از پوستر مناسب بود. بسیاری از طرفداران فیلم از نبود مرد عنکبوتی‌های اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در پوسترهای قبلی منتشر شده خرده گرفتند. اما این بار، سونی پوسترهای جدیدی را ارائه کرد که طراح آن‌ها نیز بی‌نقص بود و توبی مگوایر، اندرو گارفیلد و تام هالند در آن حضور داشتند.

نظر شما درباره پوسترهای جدید فیلم Spider Man No Way Home چیست؟ آیا از نسخه طولانی این فیلم راضی بودید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا