نسخه دیجیتالی فیلم No Way Home رکورد شکنی کرد

میلیون‌ها دلار تنها در یک هفته

نسخه دیجیتالی فیلم No Way Home رکورد شکنی کرد نرگس کریمی پور ۱ ۰۹ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
نسخه دیجیتالی فیلم No Way Home رکورد شکنی کرد

تنها در عرض یک هفته، نسخه دیجیتالی فیلم No Way Home رکورد تازه‌ای را به نام خود ثبت کرده است. فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست دسامبر گذشته توسط سینماهای سراسر جهان اکران شد و به تازگی نیز نسخه دیجیتالی این اثر هم برای طرفداران مارول منتشر شد.
فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست، جدیدترین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول بوده که به وقایع پس از افشای هویت مرد عنکبوتی توسط میستریو در فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه می‌پردازند.

هم اکنون راهی به خانه نیست پس از فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی به یکی از موفق‌ترین آثار مارول تبدیل شده است. این اثر به عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۱ شناخته شده و همچنین به رتبه ششم در لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های کل تاریخ صنعت سینما دست یافته است. محصول جدید همکاری کمپانی سونی و استودیو مارول سومین اثر در ژانر علمی تخیلی و ابرقهرمانی است که پس از فیلم انتقام‌جویان پایان بازی و فیلم جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد
به چنین موفقیتی دست پیدا می‌کند.

علاوه بر تام هالند و زندیا بازیگران شخصیت‌های اصلی فرنچایز مرد عنکبوتی در استودیو مارول، بندیکت کامربچ در نقش دکتر استرنج و بسیاری از بازیگران قدیمی و محبوب فرنچایز مردعنکبوتی از دنیای سونی در این اثر به ایفای نقش پرداختند. آلفرد مولینا در نقش دکتر اختاپوس، ویلم دفو در نقش گرین گابلین و جیمی فاکس در نقش الکترو در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست حاضر شدند و باری دیگر در مقابل دو مرد عنکبوتی قدیمی و محبوب، با بازی اندرو گارفیلد و توبی مگوایر قرار گرفتند. همچنین شاهد حضور کوتاهی از چارلی کاکس در نقش مت مرداک (دردویل) بودیم که طرفداران دردویل را به شدت هیجان زده کرد. حضور هنرمندان قدیمی و محبوب مارول و نیروهای تازه نفس آن در یک قاب باعث شد تا فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست به موفقیت چشمگیری دست یابد.

نه تنها مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در اکران بین‌المللی خود به فروشی معادل ۱.۸۸۶ میلیارد دلار دست یافته بلکه اکنون نسخه دیجیتالی فیلم No Way Home تنها پس از گذشتن یک هفته از انتشار خود، نزدیک به ۴۲ میلیون دلار در ایالت متحده آمریکا فروش داشته و حدود دو میلیون نسخه از این اثر خریداری شده است. بدون شک مخاطبینی که این فیلم را تماشا کرده‌اند با شنیدن ارقام فروش این اثر متعجب نخواهند شد. خوشبختانه این همکاری موفق سونی و مارول نشانه بسیار خوبی است که در آینده می‌توانیم شاهد ساخته شدن آثار مشترک بیشتری از این دو کمپانی باشیم و حتی شایعاتی نیز شنیده می‌شود که در آینده یک نسخه جدید از مرد عنکبوتی تحت عنوان مایلز مورالز نیز به این فرنچایز بزرگ و قوی اضافه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا