صحنه حذف شده فیلم Spider-Man: No Way Home به ستاره فیلم Endgame اشاره می‌کند

مورگان استارک در مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست

صحنه حذف شده فیلم Spider-Man: No Way Home

ظاهرا صحنه حذف شده فیلم Spider-Man: No Way Home از دختر تونی استارک می‌گوید. جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی، یکی از ستاره‌های فیلم Avengers: Endgame را در اتاق برش جا گذاشته است. پس از نجات نیمی از جهان در فیلم انتقام جویان پایان بازی، در آخرین قسمت از سه گانه بازگشت به خانه، پیتر پارکر با بازی تام هالند با توجه به مبارزه و دشمنی میستریو با پیتر پارکر اوضاع زندگی برای این انتقام جو جوان بهم ریخته و او به سراغ دکتر استرنج با بازی بندیکت کمبریج رفته و از او می‌خواد تا کاری کند و همه هویت اسپایدرمن را فراموش کنند. 

جادوگر طلسم ناموفقی را اعمال می‌کند که شرورهای قدیمی فرنچایز اسپایدرمن  را با آگاهی از هویت مخفی مرد عنکبوتی به دنیای سینمایی مارول می‌آورد، اما در نهایت طلسم دوم جادوگر بزرگ با موفقیت انجام شده و باعث می‌شود که تمام دنیا پیتر پارکر را فراموش کنند. از جمله خود استرنج و دوستان عنکبوتی ند با بازی جیکوب باتالون و ام جی با بازی زندیا.  

طبق گفته لکسی اینسوورث (Lexi Rabe) که نقش دختر پنج ساله تونی استارک  با بازی رابرت داونی جونیور و پپر پاتس  با بازی گونیث پالترو را در فیلم Avengers: Endgame بازی کرد، مورگان استارک در صحنه‌ای ظاهر می‌شود که از No Way Home حذف شده است. مشخص نیست که این صحنه شامل چه چیزی می‌شود یا اینکه پالترو، که در آخرین لحظات فیلم بازگشت به خانه نقشی کوتاه داشت، در کنار دخترش ظاهر می‌شود یا خیر.

آخرین باری که مورگان در دنیای سینمایی مارول حضور داشت پس از ءابان مراسم تدفین مردآهنی بود و او در بقل عموی خود هپی هوگان قرار داشت. هپی باری دیگر در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست حضور داشت و به گونه‌ای راه تونی استارک را در قبال مرد عنکبوتی ادامه می‌داد. با این حال پس از اجرای طلسم دوم توسط دکتر استرنج هپی دیگر پیتر پارکر را نمی‌شناخت و او را فراموش کرده بود. پس از انتشار فیلم پایان بازی در سال ۲۰۱۹، راب به کامیک بوک گفت که هیچ برنامه فوری برای بازگشت مورگان استارک به دنیای سینمایی مارول وجود ندارد. 

حال با توجه به پست اینستاگرام این هنرمند جوان، ظاهرا او در فیلم مرد عنکبوتی جدید حضور داشته اما صحنه مربوط به حضور او از فیلم حذف شده است. متاسفانه هنوز هیچ ویدیویی مبنی بر این صحنه حذف شده وجود ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا