#مهسا_امینی

پرومو آرت فیلم Spider-Man: No Way Home دو اسپایدرمن را نشان می‌دهد

سندی دیگر از حضور سه اسپایدرمن!

پرومو آرت فیلم No Way Home

به تازگی پرومو آرت فیلم Spider-Man: No Way Home لو رفته که در آن شاهد حضور اسپایدرمن توبی مگوایر هستیم. به نظر می‌رسد که شایعات حضور دو اسپایدرمن دیگر در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست تمامی ندارند و تا هنگامی که این اثر در سینما‌ها به طور رسمی اکران می‌شود، هر روز شاهد انتشار فرضیه‌ها و شایعات بیشتری در این زمینه خواهیم بود. 

با توجه به نزدیک شدن به زمان انتشار این فیلم هیجان طرفداران نیز روز به روز بیشتر می‌شود. با این حال استودیو مارول و شرکت سونی همچنان به رویه پیشین خود در رابطه با انکار حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در این اثر ادامه می‌دهند. 

پرومو آرت لو رفته از حضور توبی مگوایر در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست 

پرومو آرت فیلم Spider-Man: No Way Home توسط صفحه توییتر sebbazz منتشر شده و تصاویری از فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست را نشان می‌دهند. با توجه به لباسی که این دو مرد عنکبوتی به تن دارند، این پرومو آرت‌ ظاهرا قسمت‌هایی از این فیلم را نشان می‌دهد که در آن مرد عنکبوتی هالند و مگوایر در خیابان به مبارزه با الکترو می‌پردازند. 

پس از آنکه هویت اسپایدرمن تام هالند توسط میستریو در فیلم مردعنکبوتی دور از خانه لو رفت و مردم او را به عنوان قاتل میستریو شناختند، اوضاع برای پیتر پارکر با بازی هالند بهم ریخت. در نتیجه او به پیش دکتر استرنج رفته و از وی کمک خواست اما متاسفانه کمک دکتر استرنج باعث شد تا پیتر بیش از پیش به دردسر بیافتد و درب‌های مولتی‌ورس به دنیای سینمایی مارول باز شود. 

اکنون پیتر مجبور است تا ابرشرورهایی که پیشتر در دیگر دنیاهای موازی توسط پیتر پارکر کشته شده‌اند را باری دیگر بکشد. اما اسپایدرمن هالند تا کنون کسی را به قتل نرسانده و همین امر اوضاع را پیچیده‌تر می‌کند. حضور ابرشرورهای پیشین فرنچایز مردعنکبوتی باعث شد تا طرفداران به این فکر بیافتند که آیا علاوه بر دکتر اختاپوس، الکترو، گرین گابلین، مرد شنی و لیزارد، توبی مگوایر و اندرو گارفیلد نیز در این فیلم حضور دارند! 

پس از انتشار تریلر دوم فیلم و شواهدی که در این تریلر به شک طرفداران قوت می‌بخشید، اکنون تقریبا بسیاری از طرفداران باور دارند که این دو هنرمند نیز در کنار تام هالند به مبارزه با پنج ابرشرور معرفی شده می‌پردازند و حتی این امکان نیز وجود دارد که پای ابرشرور ششم نیز در میان باشد. 

با این حال هنوز هیچ منبع معتبری از سوی این دو کمپانی حضور اندرو گارفیلد  توبی مگوایر در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست را تایید نکرده‌اند و ممکن است تصاویر منتشر شده تنها زاده ذهن خلاق و مشتاق طرفداران باشد و لزوما به صحنه‌هایی از این فیلم اشاره نکند. 


guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا